Новий навчальний рік!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Тимчасово не працює платіжна система порталу

Просимо вибачення незручності.

Про продовження призупинення освітнього процесу

Дата: 27 березня 2020 о 09:49, Оновлено 9 квітня 2020 о 08:54
Автор: Коток Н. Ю.

Тиннеська ЗОШ І ступеня

НАКАЗ

27.03.2020                                                                          с. Тинне                                          № 04-г

Про продовження призупинення

освітнього процесу

На виконання наказу відділу освіти, культури та з питань сім’ї, молоді та спорту Немовицької сільської ради від 26.03.2020 р. №26 «Про продовження карантину в закладах освіти Немовицької сільської ради», відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, з урахуванням рішення Кабінету Міністрів України про запровадження режиму надзвичайної ситуації та продовження карантину на всій території України, відповідно наказу МОН України від 26.03.2020 № 458 «Про внесення змін до наказу МОН України від 16 березня 2020 року №406», на виконання розпорядження голови Немовицької сільської ради від 26.03.2020 року № 19-од «Про продовження карантину на території Немовицької сільської ради»

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити тимчасове призупинення освітнього процесу в закладі освіти до 24 квітня 2020 року.

2. Класним керівникам 1- 4 класів продовжити інформування батьків про опрацювання навчального матеріалу з предметів через мережу Інтернет та інші засоби зв’язку (телефон, тощо).

3. Вчителям-предметникам:

3.1. Розробити завдання для здобувачів освіти з тем, які припали на час карантину, для самостійного опрацювання навчального матеріалу.

3.2. На період продовження призупинення освітнього поцесу забезпечити виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами, та у виняткових випадках шляхом ущільнення графіку освітнього процесу;

3.3. Поширити інформацію про безкоштовні онлайн-курси на платформах EdEra, Освіторія та інші.

4. Класним керівникам та вчителям-предметникам поширювати завдання з тем, які припали на час карантину, згідно з розкладом занять за допомогою Інтернет мережі (веб-ресурси, електронної пошти, соціальної мережі та інших засобів і форм (телефон, індивідуальні консультації, робота з батьками)).

5. Сестрі медичні Бухало Л.В. забезпечити виконання профілактичних заходів у закладі щодо попередження масового розповсюдження захворюваності на коронавірус COVID-19.

6. Сторожам та прибиральницям посилити контроль за пропускним режимом у будівлі закладу.

Директор школи                                                                    Н.Ю.Коток

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.