Date: 10 липня 2020 о 13:07, Refreshed 24 лютого 2021 о 22:45

Моніторинг якості освіти за 2019-2020 н.р.

Згідно з планом роботи закладу на 2019 - 2020 навчальний рік підведено підсумок рівня навчальних досягнень здобувачів освіти на кінець навчального року.

Незважаючи на тяжку епідеміологічну ситуацію в країні з 13.03.2020 у закладі навчальний процес не припинявся. Було організовано навчання за допомогою дистанційних форм. Педагогічні працівники за допомогою освітніх платформ надали вільний доступ до навчального матеріалу здобувачам освіти 1-4-х класів.

На кінець 2019 - 2020 навчального року в закладі отримували освітні послуги 82 здобувачі освіти: в 1-му класі – 24 особи (1 дитина знаходиться на індивідуальній формі навчання. 1 дитина на інклюзивній формі навчання), у 2 класі – 18 осіб, у 3 класі – 20осіб, у 4 класі – 20 осіб. До наступного класу переведено 82 здобувачі з них 20 учнів 4  класу випущено зі школи.

Навчальні досягнення здобувачів освіти у 1-2 класах підлягають вербальному, формувальному оцінюванню. Формувальне оцінювання має на меті: підтримати навчальний розвиток дітей; вибудовувати індивідуальну траєкторію їхнього розвитку; діагностувати досягнення на кожному з етапів процесу навчання; вчасно виявляти проблеми й запобігати їх нашаруванню; аналізувати хід реалізації навчальної програми й ухвалювати рішення щодо корегування програми і методів навчання відповідно до індивідуальних потреб дитини; мотивувати прагнення здобути максимально можливі результати; виховувати ціннісні якості особистості, бажання навчатися, не боятися помилок, переконання у власних можливостях і здібностях.

За підсумками навчального року здобувачі освіти 3-4 класів мають такі рівневі показники:

3 клас – 20 здобувачів освіти:

високий рівень – 1 дитина (5 %), достатній рівень – 9 дітей (45 %), середній рівень – 10 дітей (50 %);

4 клас – 20 здобувачів освіти:

високий рівень – 4 здобувачі (20 %) , достатній рівень – 9 здобувачів (45 %), середній рівень – 7 здобувачів освіти (35%).

Comments:
Only authorized users can leave comments.