Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Річний план 2024

Дата: 28 листопада о 12:28, Оновлено 29 листопада о 21:12

З М І С Т

Зміст роботи

Сторінки

Розділ І.

АНАЛІЗ РОБОТИ ШКОЛИ ЗА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК  

3

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ШКОЛИ

У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

19

СТВОРЕННЯ ОПТИМАЛЬНИХ УМОВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВА НА ЗДОБУТТЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

26

Розділ ІІ.

План роботи, напрями внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості, аспекти освітньої діяльності,   етапи  самооцінювання роботи ШКОЛИ  у 2024-2025 навчальному році

        27

1.

Освітнє середовище закладу освіти

27,31,34,37,40,43,45,47,50

2.

Система оцінювання здобувачів освіти

29,33,35,38,41,43,46,48,50

3.

Педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти

29,33,36,39,41,44.46,49,51

4.

Управлінські процеси закладу освіти

30,33,36,39,42,44,46,49,51

ІІІ

ДОДАТКИ

53,54,56,58,60,62,64,65,68

Р О З Д І Л    І

АНАЛІЗ РОБОТИ ШКОЛИ ЗА 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

       Сучасна освіта, реалізуючи Концепцію Нової української школи, ставить перед закладами освіти завдання щодо створення оптимальних умов для індивідуального розвитку, вияву творчих запитів учня, формування компетентної, конкурентно-спроможної, соціально зрілої, креативної особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, залученої до національних і загальнолюдських цінностей.

Протягом 2023-2024 навчального року школа працювала згідно Річного плану роботи та реалізації Освітньої програми на навчальний рік, крім того реалізувались завдання Стратегії розвитку школи на 2022-2024 роки.

У відповідності до функціональних обов’язків та на виконання п. 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», керуючись Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 № 178, з метою подальшого утвердження відкритої, демократичної, державно-громадської системи управління освітою, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у школі, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

У своїй діяльності протягом звітного періоду я як директор школи керувалася посадовими обов’язками, основними нормативно-правовими документами, які регламентують роботу навчального закладу: Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами у галузі освіти.

Свою роботу та роботу закладу представляю за результатами комплексного самооцінювання відповідно до чотирьох напрямків внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності, за якими оцінюють роботу навчального закладу експерти інституційного аудиту, а саме:

Освітнє середовище закладу освіти;

Система оцінювання здобувачів освіти:

            - Учнівський контингент

            - Мережа класів

            - Аналіз руху учнів

            - Дистанційне навчання

            - Робота з обдарованими дітьми

Оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників:

- Управлінська діяльність

- Виховна робота

- Соціальний захист

Управлінські процеси закладу освіти.

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Освітній  процес у ЗЗСО розпочався відповідно до структури навчального року  з 01 вересня 2023 року та тривав по 30 травня  2024 року.

Навчання в  школі ведеться державною мовою. Робочий тиждень – п’ятиденка.

Навчальні заняття організовані відповідно до розкладу занять, затвердженого директором  освітнього закладу та семестровою системою.

Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище. Освітнє середовище закладу є безпечним та комфортним для учасників освітнього процесу. Ми постійно працюємо над його оновленням та покращенням.

 Територія закладу частково огороджена, убезпечена від доступу стороннього автотранспорту, на території закладу немає «схованок», де учні можуть залишитися без нагляду дорослих. Територія закладу є достатньо озелененою.

Облаштування приміщень закладу не становить загрози травмування учнів та працівників (неслизька підлога, належним чином встановлені меблі у навчальних кабінетах, не загромаджені коридори).

Режим прибирання забезпечує чистоту та охайність місць спільного користування, коридорів та навчальних приміщень, спортивної зали.

Заклад освіти дотримується режиму провітрювання, у навчальних кабінетах є графік провітрювання.

 Утримання туалетних кімнат відповідає санітарним умовам, але відсутня гаряча вода.

Приміщення для харчування знаходиться в аварійному стані. Посуду вистачає на всіх учасників освітнього процесу.

Результати анкетування учнів щодо комфортного перебування в закладі освіти наступні:

  • 90% здобувачів освіти зазначили, що їм подобається перебування у школі, 10%, відповіли, що не дуже.

  • 96% зазначили, що їм комфортно у школі, 4% відповіли, що не дуже комфортно.

Заклад освіти підключений до інтернету (швидкість 20 МБ/с), що значно покращує освітній процес у школі і дозволяє використовувати всі можливості глобальної мережі Інтернет. З розвитком глобальної мережі Інтернет школа отримала необмежені можливості представити себе, свій колектив та його досягнення далеко за межами свого регіону. Одночасно з’явилася можливість отримувати додаткову інформацію про навчальні заклади України та зарубіжжя, переймати їх досвід для покращення якості освітніх послуг. Інтернет дозволив вести спілкування між колегами-педагогами на сторінках веб-ресурсів, обмінюватися своїми надбаннями, вирішувати наболілі проблеми, тощо. Мережа Інтернет стала доступною у всіх кабінетах школи. Учні,  які не мають можливості підготувати необхідну для навчання інформацію з використанням Інтернету дома, спокійно можуть це зробити у навчальному закладі з використанням власних ґаджетів.

Навчальний заклад не оснащений системою протипожежного оповіщення.

Право громадян на доступну освіту реалізується шляхом запровадження різних форм навчання, однією з яких є навчання за інклюзивною формою. Протягом 2023/2024 навчального року у закладі освіти, відповідно до заяв батьків та висновку ІРЦ,   було організовано інклюзивне навчання у 1 класі – 1 учень, у 3 класі – 1 учень. Організовано роботу з двома асистентами вчителя. На початок навчального року  для учнів з особливими освітніми потребами  розроблено індивідуальні програми розвитку за участю батьків, класних керівників, консультанта ІРЦ. ІПР протягом року переглядалися, доповнювалися відповідно до можливостей та розвитку дітей. Проте гострою проблемою залишається облаштування ресурсної кімнати для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Тому це є одним із основних пріоритетних напрямків роботи адміністрації закладу на наступний навчальний рік.

Цілеспрямована робота в закладі спрямована на запобігання жорстокості та булінгу в шкільному середовищі. У вересні проведено Всеукраїнський тиждень  протидії булінгу, у грудні – акція «16 днів проти насильства». На сайті школи розміщено корисні матеріали щодо теми антибулінгу.

Робота навчального закладу із запобігання дитячому травматизму упродовж 2023/2024 навчального року здійснювалась відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 № 270 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків невиробничого характеру», наказів Міністерства освіти і науки України від 31.08.2001 № 616 «Про затвердження Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах» (зі змінами), в редакції, затвердженій наказом Міністерства освіти і науки України від 07.10.2013 №1365 «Про внесення змін до Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах», від 01.08.2001 №563 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» (зі змінами), від 18.04.2006 №304 «Про затвердження Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці в закладах, установах, організаціях, підприємствах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України» (зі змінами), листів Міністерства освіти і науки України від 26.05.2014 №1/9-266 «Про використання Методичних матеріалів «Вимоги безпеки під час канікул», від 16.06.2014 №1/9-319 «Про використання методичних матеріалів щодо організація навчання і перевірки знань, проведення інструктажів з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в загальноосвітніх навчальних закладах.

У 2023 - 2024 навчальному році питання збереження життя і здоров’я учнів та запобігання випадкам дитячого травматизму розглядалося на засіданнях педагогічної ради,засіданнях шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, тощо.

Упродовж навчального року проводились Дні безпеки, бесіди, турніри та інші заходи з питань запобігання різних видів дитячого травматизму згідно з планами виховної роботи.  В навчальному закладі  оформлені стенди з попередження дитячого травматизму, розташовано плани евакуації на випадок пожежі або інших стихійних лих. Стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час освітнього процесу в школі у 2023/2024 навчальному році знаходився під щоденним контролем адміністрації школи.

У класних журналах 1-4 х класів були відведені сторінки для бесід із правил дорожнього руху, правил протипожежної безпеки, з профілактики отруєння, правил безпеки при користуванні газом, правил безпеки з користування електроприладами, правил безпеки з вибухонебезпечними предметами, правил безпеки на воді та інші виховні заходи з попередження усіх видів дитячого травматизму.

Учителями проводилися інструктажі з безпеки життєдіяльності, що зафіксовано в окремих журналах на уроках фізичної культури, мистецтва під час прогулянок, екскурсій; бесіди з попередження усіх видів дитячого травматизму перед виходом на осінні, зимові та літні канікули.

Аналізуючи наслідки травматизму серед учнів за 2023/2024 навчальний рік, ми  можемо стверджувати, що  випадки з вересня 2023 по червень 2024 року не зафіксовано під час освітнього процесу.

У 2023 - 2024 навчальному році педагогічному колективу необхідно продовжити систематичну роз’яснювальну роботу з питань попередження дитячого травматизму та контроль за поведінкою учнів на перервах та під час екскурсій.

Протягом 2023 - 2024 навчального року системно здійснювався контроль за виконанням вимог щодо безпеки життєдіяльності учнів, дотримання правил дорожнього руху, технічної безпеки, протипожежної безпеки під час навчально-виховного процесу та в позаурочний час. У роботі з дітьми педагогічні працівники дотримувалися вимог законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу», комплексних заходів по школі щодо збереження життя та здоров’я учнів, запобігання травматизму серед учнів. Класні керівники вчасно проводили з учнями інструктажі з ТБ, заходи в рамках тематичних тижнів з безпеки життєдіяльності, щотижневі бесіди про збереження життя та здоров’я, про що робили записи встановленої форми в журналах з ТБ, класних журналах.

Питання безпеки життєдіяльності учнів під час освітнього процесу та в побуті обговорювалися під час засідань педагогічних рад, на нарадах, на класних батьківських зборах.

Проведена соціальна паспортизація класів, школи. Складені і опрацьовані списки дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, із малозабезпечених сімей, із неповних сімей, дітей учасників АТО. Складені списки дітей, яким надається безкоштовне харчування за кошти громади: учні 1-4-х класів, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Класні керівники та вчителі постійно тримають під контролем своїх учнів. Є чергові вчителі, класні керівники  супроводжують та знаходяться разом з дітьми. Володіють інформацією про місце знаходження дітей в позаурочний час, в разі потреби відвідують вдома, проводять індивідуальні бесіди з батьками та дітьми.

Важливим аспектом збереження здоров’я учнів є створення умов для раціонального збалансованого харчування дітей протягом часу перебування у закладі. Організація харчування учнів закладу регламентується законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах» (зі змінами та доповненнями, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України), іншими нормативними документами.

Згідно з вищезазначеними документами та затвердженого перспективного меню  для учнів 1-4 класі у вересні-лютому було організовано гаряче харчування. Гаряче харчування  учнів відбувається згідно графіку у їдальні. Щоденний контроль за організацією харчування учнів здійснюється медичною сестрою.

Протягом року адміністрацією закладу здійснювалися перевірки організації та якості харчування.

СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

   На закінчення 2023-2024 навчального року у школі навчається 69  учнів.

 Згідно з річним планом роботи  освітнього закладу  на 2023/2024 навчальний рік адміністрацією закладу було проведено аналіз досягнень учнів 1-4 - х класів за 2023/2024 навчальний рік.

За підсумками аналізу навчальних досягнень 2023/2024 навчального року із 69  учнів 1-4 класів:

  • 69 учнів оцінені вербально або рівннево і оформлені свідоцтва досягнень;

  • 51  учень переведено  на наступний рік навчання;

  • 2 учні закінчили навчання за інклюзивною  формою;

  • 18 учнів 4 класу випущено зі школи;

  • 6 учнів нагороджено Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні»;

  • не атестованих учнів немає.

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, робимо висновок, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня.

Одним із шляхів поліпшення якості освіти, виховання особистості, здатної до самореалізації, професійного зростання й мобільності в умовах сучасного суспільства.

Учнівський контингент

У 2023/2024 н.р. функціонувало 4 класи з середньою наповнюваністю  учнів, що відповідає статті 14 Закону України "Про загальну середню освіту", п.18 Положення про загально навчальний заклад. За рік вибуло 0 учнів і прибуло –0 учнів.

              Основними   заходами по збереженню контингенту учнів у 2023/2024 навчальному році були:

     -  контроль відвідування учнями навчальних занять;

     - організація навчання за інклюзивною формою;

         Усі діти мікрорайону були охоплені навчанням. Питанням зарахування та відрахування учнів упродовж навчального року займалася безпосередньо сама. Вживала дієві заходи щодо ознайомлення учнів та їхніх батьків з умовами зарахування до закладу, статутом,  правилами трудового розпорядку.  Класи сформовано відповідно до кількості поданих заяв про зарахування до закладу згідно з нормативами  їх наповнюваності, встановленими законодавством, та дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

 У школі   наявні:

- книга обліку руху учнів;

- класні журнали 1 – 4 класів (електронні);

- особові справи учнів.

Усі зазначені документи ведуться та зберігаються у відповідності до Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти, яка затверджена наказом МОН України № 676 від 25 червня 2018 року.

Мережа класів

Адміністрацією  та педагогічним колективом  проведено певну роботу щодо збереження й розвитку  шкільної  мережі.

Структура контингенту

Навчальний рік

Поточний

Попередній

Кількість учнів

69

73

Загальна кількість класів

4

4

Середня наповнюваність класів у 2023-2024 навчальному році становить 17 учнів. Основними заходами зі збереження контингенту учнів у 2023/2024 навчальному році були:

  • контроль відвідування учнями навчальних занять;

  • організація навчання за інклюзивною формою;

  • функціонування гуртків;

  • індивідуальна робота з учнями та батьками;

  • надання закладом якісної освіти.

Аналіз руху учнів

Учнів на початок 2023/2024 н. р.

Вибуло

Прибуло

Учнів на кінець 2023/2024н. р.

69

0

0

69

Основними напрямами роботи щодо забезпечення  соціальної підтримки дітей пільгових категорій є виявлення, облік і створення умов для їхнього навчання, виховання й розвитку.

Дистанційне навчання

            Особливість 2023-2024 навчального року – змішане навчання, яке стало викликом для нас усіх: і для вчителів, і для учнів, і для їх батьків. Навчання мало відбуватися, не зважаючи ні на що. Для проведення онлайн уроків учителі нашої школи використовували різні системи для онлайн навчання, такі як: Zoom, Meet.            Онлайн урок зовсім не схожий на звичайний, тому вчителі нашої школи мали деякі труднощі в організації та проведенні онлайн уроків, але завдяки взаємній підтримці, професіоналізму та налаштуванню на гарний результат, у процесі навчання ми подолали усі перешкоди. Вчителі розробляли цікаві уроки, в яких використовували відео та фото матеріали, створювали презентації в Microsoft Power Point та Prezi, для перевірки знань створювали тестові завдання в Microsoft Forms. Завдяки цьому учням було легше опанувати новий матеріал та закріпити набуті знання.

            Дистанційне навчання – це новий етап у розвитку сучасної системи освіти, він має своїх прихильників і противників. Найголовніша наша задача – налагодити ефективну співпрацю між учнем, вчителем і батьками.

Робота з обдарованими дітьми

У 2023-2024 н. р. значна увага приділялася роботі з обдарованими дітьми.

Педагогічний колектив школи велику увагу приділяє роботі з обдарованими  дітьми, учні нашої школи є активними учасниками всеукраїнських олімпіад та конкурсів онлайн, а саме:

  • Обласний етап Всеукраїнської виставкиконкурсу «Український сувенір», учениця 1 класу Корінець Марина ІІ місце, вчитель Мичак Л.П.

  • Обласний етап Всеукраїнської виставкиконкурсу «Український сувенір», учениця 1 класу Кратюк Вікторія ІІІ місце, вчитель Коток Н.Ю.

  • Обласний етап Всеукраїнської новорічноріздвяної виставки «Новорічна композиція», учениця 4 класу Корінець Поліна ІІ місце, вчитель Цюзь Л.М.

  • 2 клас:

Вчитель Корінець С.В.

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків « Моя космічна мрія» від NoosphereSpaceArtChallenge!

1

Лазарець Вероніка, 2 клас

Диплом учасника

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»-2024

1

Одарчук Стефанія, 2 клас

Учасниця

Всеукраїнська олімпіада від ВСЕОСВІТА  «Вдалий старт- 2023» з Я досліджую світ

1

Євтушин Дмитро, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

2

Лопанчук Денис, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

3

Одарчук Стефанія. 2 клас

Диплом І ступеня

4

Яремчук Анна, 2 клас

Диплом І ступеня

Всеукраїнська олімпіада від ВСЕОСВІТА  «Вдалий старт - 2023» з української мови

1

Бородавко Максим, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

2

Євтушин Дмитро, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

3

Лопанчук Денис, 2 клас

Диплом ІІІ ступеня

4

Лазарець Вероніка, 2 клас

Диплом І ступеня

5

Лопанчук Анна, 2 клас

Сертифікат учасника

6

Одарчук Стефанія, 2 клас

Диплом І ступеня

7

Яремчук Анна, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

8

Царук Вероніка, 2 клас

Сертифікат учасника

Всеукраїнський конкурс від ВСЕОСВІТА  «Зі спортом зростай – по життю перемагай»

1

Євтушин Дмитро, 2 клас

Диплом І ступеня

2

Ковальчук Давид, 2 клас

Диплом ІІ ступеня

3

Лопанчук Денис, 2 клас

Диплом І ступеня

4

Лазарець Вероніка, 2 клас

Диплом І ступеня

5

Лопанчук Анна, 2 клас

Диплом І ступеня

6

Одарчук Стефанія, 2 клас

Диплом І ступеня

Всеукраїнський конкурс від ВСЕОСВІТА « З Україною в серці»

1

Ковальчук  Давид, 2 клас

Диплом І ступеня

2

Ковальчук Іван, 2 клас

Диплом І ступеня

Всеукраїнськийконкурс від ВСЕОСВІТА «Я знаю свою Батьківщину»

1

Євтушин Дмитро, 2 клас

Диплом І ступеня

2

Лазарець Вероніка, 2 клас

Диплом І ступеня

3

Одарчук Стефанія, 2 клас

Диплом І ступеня

  • 1 клас:

Вчитель  Мичак Л.П.

№ з/п

Назва конкурсу

П.І.П.(дитини)

Нагорода

1

Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка

«Новорічна композиція»

Корінець Марина Андріївна

 ІІ  місце

2

Всеукраїнський конкурс дитячихмалюнківNoosphereSpaceArtChallenge!

1.Костюк  Анастасія

2. Боровик Артем

3.Кратюк Вікторія

4.Ковальчук  Вікторія

5. Царук Артем

6.Матюк Матвій

7. Матюк Катерина

Учасники

3

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Матюк Іван

Переможець

І місце

4

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Матюк Матвій

Переможець

І місце

5

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Кратюк Вікторія

Переможець

ІІ місце

6

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Костюк Анастасія

Переможець

ІІ місце

7

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Ковальчук Вікторія

Переможець

ІІ місце

8

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Матюк Катерина

Переможець

ІІ місце

9

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

БакунецьКаріна

Переможець

ІІ місце

10

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Ковальчук Тарас

Учасник

11

Всеукраїнська олімпіада з української мови « Всеосвіта Весна – 2024»

Царук Артем

Учасник

- 3 клас:

Вчитель Лазарець О.П.

Осіння олімпіада з математики на сайті На урок

ПІП учня

Нагорода

1

Башлай Матвій

Диплом І ступеня

2

Ковальчук Самуїл

Диплом ІІ ступеня

3

Новікова Діана

Диплом І ступеня

4

Омельковець Тимофій

Диплом І ступеня

5

Булейко Євгенія

Диплом ІІ ступеня

Осіння олімпіада з української мови та літератури на сайті На урок

ПІП учня

Нагорода

1

Башлай Матвій

Диплом ІІІ ступеня

2

Новікова Діана

Диплом ІІІ ступеня

3

Омельковець Тимофій

Сертифікат учасника

4

Булейко Євгенія

Диплом ІІІ ступеня

Осіння олімпіада з англійської мови на сайті На урок (4кл)

ПІП учня

Нагорода

1

Колосок Марія

Сертифікат учасника

2

Булейко Вікторія

Диплом ІІІ ступеня

3

Корінець Поліна

Сертифікат учасника

4

Ковальчук Світлана

Диплом ІІІ ступеня

Осіння олімпіада з української мови на сайті Всеосвіта

ПІП учня

Нагорода

1

Башлай Матвій

Диплом ІІІ ступеня

2

Новікова Діана

Сертифікат учасника

3

Омельковець Тимофій

Диплом ІІІ ступеня

4

Булейко Євгенія

Сертифікат учасника

Всеукраїнський конкурс імені Петра Яцика

ПІП учня

Нагорода

1

Башлай Матвій

Скртифікат учасника

20 лютого, конкурс «Живи, Кобзаре, в пам’ятілюдській»

ПІП учня

Нагорода

1

Ковальчук Самуїл

Диплом учасника

Лютий

Мовний онлайн-квест «Слідами слів»

ПІП учня

Нагорода

1

Башлай Матвій

Диплом переможця

2

Ковальчук Самуїл

Диплом переможця

3

Новікова Діана

Диплом переможця

Березень

Літературний онлайн-квест «Слідами слів»

ПІП учня

Нагорода

1

Захарчук Ангеліна

Диплом І ступеня

2

Бакунець Ярослав

Диплом ІІ ступеня

3

Бакунець Станіслав

Диплом І ступеня

4

Омельковець Тимофій

Диплом І ступеня

5

Матюк Станіслав

Диплом І ступеня

  • 4 клас:

Вчитель Омельковець О.І.

№ п/п

Назва конкурсу/олімпіади/квесту

Кількість учнів,які взяли участь

Результати

1

Мовний онлайн-квест «Слідами слів» до Міжнародного дня рідної мови

6

Диплом переможця – 6 учнів

2

Інтерактивний онлайн-квест «Шевченку-210»

10

Диплом І ступеня – 9 учнів;

Диплом ІІ ступеня – 1 учень.

3

Всеукраїнський конкурс «Безпека під час війни» - ВСЕОСВІТА

3

І місце – 2 учні;

ІІІ місце – 1 учень

4

Всеукраїнський конкурс «Мінна безпека» - ВСЕОСВІТА

3

І місце – 2 учні;

ІІ місце – 1 учень

5

Всеукраїнський конкурс «Скарбниця народної мудрості» - ВСЕОСВІТА

2

І місце – 1 учень;

ІІІ місце – 1 учень.

6

Всеукраїнська олімпіада з української мови «Вдалий старт – 2023» - ВСЕОСВІТА

8

І місце – 4 учні;

ІІ місце – 3 учні;

ІІІ місце – 1 учень.

7

Всеукраїнський конкурс «Захисники та захисниці України» - НА УРОК

13

Диплом І ступеня – 13 учнів

8

Всеукраїнський конкурс «Ми з України!» - НА УРОК

6

Диплом І ступеня – 6 учнів

9

ХІХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь -2023) з предметів початкової школи

11

Диплом І ступеня – 3 учні;

Диплом ІІ ступеня – 5 учнів;

Диплом ІІІ ступеня – 3 учні.

10

ХІХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь -2023) з математики

11

Диплом І ступеня – 6 учнів;

Диплом ІІ ступеня – 5 учнів.

11

ХІХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» (Осінь -2023) з української мови та літератури

12

Диплом І ступеня 5  учнів;

Диплом ІІ ступеня – 4 учні;

Диплом ІІІ ступеня – 3 учні.

12

Конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції»

1

Корінець Поліна (1 місце)

13

Конкурс читців-декламаторів “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

1

Ковальчук Світлана (3 місце)

14

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків на тему «Моя космічна мрія»

7

Дипломи за внесок і розвиток творчого і креативного бачення серед дітей України

Підводячи підсумок, слід зазначити, що робота школи з обдарованими дітьми виконувалася згідно плану на належному рівні.

ОЦІНКА ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Протягом 2023-2024 навчального року педагогічні працівники закладу працювали над загальношкільною науково-методичною темою «Пошук ефективних шляхів розвитку ключових компетенцій здобувачів освіти початкової школи»

Аналіз роботи засвідчує, що основну увагу вчителі приділяли підвищенню фахової майстерності, розвитку власної творчої особистості, спільному вирішенню завдань, поставлених методичним об’єднанням щодо втілення сучасних інновацій та педагогічних технологій, сприяли творчому підходу до реалізації ідей програм з кожного предмета на забезпечення, засвоєння й використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання та виховання школярів. На засіданнях методичних об’єднань розглядались, зокрема, такі питання:

    • виконання Державних стандартів освіти;

    • вивчення й реалізація основних положень нормативних і директивних документів про освіту;

    • опрацювання методичних рекомендацій щодо вивчення базових дисциплін у 2023-2024 навчальному році;

    • методика організації та проведення сучасного уроку;

    • використання інтерактивних технологій як засіб підвищення ефективності уроку;

    • формування предметних компетентностей в учнів;

    • робота з творчо обдарованою молоддю,

    • вивчення передового педагогічного досвіду вчителів району, області.

Робота методичного об’єднання вчителів початкових класів була спланована, засідання проводилися на належному рівні з обговоренням науково-теоретичних питань і практичної діяльності вчителів.

Педагоги закладу освіти є активними членами вебспільноти освітян, працюючи на таких платформах, як «Всеосвіта», «На урок», «Прометеус» тощо, де проходять курси, беруть участь у семінарах та конференціях, розміщують власні методичні матеріали, створюють тести для перевірки рівня навчальних досягнень учнів.

Аналіз підсумків навчального року дає підстави зробити висновки, що порівняно з минулим навчальним роком зріс рівень фахової майстерності педагогів. Педагогічний колектив школи в процесі своєї діяльності реалізував мету виховання, навчання та розвитку дітей, поставлену на початку навчального року.

Разом з тим в організації методичної роботи багато невирішених проблем, суттєвих недоліків:

•          недостатньо налагоджене взаємовідвідування уроків учителями;      

•          педагоги залишаються інертними до публікацій методичних розробок у фахових виданнях;

•          потребує покращення робота по залученню вчителів до участі у обласному конкурсі «Учитель року».

Управлінська діяльність

 На мою думку, контроль – це важлива, складна та об’єктивно необхідна функція управління. Контроль дозволяє тримати в полі зору найважливіші питання роботи школи. Упродовж 2023 - 2024 навчального року здійснювала контроль за уроками.

            Щорічно адміністративному контролю підлягають  визначені навчальними програмами обов’язкові види перевірок (математика, українська мова, літературне читання).   Згідно з річним планом роботи школи здійснено перевірку  ведення  педагогічної та учнівської документації. За кожним контролем відповідно  до річного плану роботи навчального закладу приймались управлінські рішення.

Враховуючи сучасні вимоги,  мій стиль керівництва школою більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймаю на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюю такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримується, повноваження делегуються. У роботі з працівниками дотримуюся партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. 

На моє переконання, завдяки такому стилю керівництва у школі залишається мінімум агресивності, наявне творче вирішення справ. У зв'язку з цим я надаю колегам більше самостійності, відповідної їхній кваліфікації і характеру роботи, створюю необхідні умови для самореалізації.

Виховна робота

Сьогодні ми розглядаємо стратегію виховання як багатокомпонентну та багатовекторну систему, яка є основою формування особистості школяра та значною мірою впливає на розвиток України в цілому. Саме країна та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визначення власної долі, долі своєї держави, подальших глобальних змін на планеті.

Виховну роботу в нашій школі у 2023- 2024 н.р  спрямувала  на вирішення таких завдань:

  1. Зміцнення й розвиток виховних функцій закладу.

  2. Посилення ролі сім’ї у вихованні дітей, зміцнення взаємодії з закладом.

  3. Оптимізація змісту і форм виховного процесу.

  4. Збереження та покращення фізичного, психічного та соціального здоров’я особистості.

  5. Попередження та локалізація негативних впливів факторів соціального середовища на особистість.

  6. Залучення дітей до розв’язання суспільно значущих й особистісних життєвих проблем, формування досвіду громадянської поведінки.

  7.  Розвиток творчого потенціалу всіх суб’єктів освітнього процесу.

  8.  Життєтворчість як здатність забезпечити дитині можливість облаштувати власне життя, творити колективні та міжособистісні взаємини.

          У 2023 - 2024 навчальному році була продовжена робота з таких питань:

  • формування правової культури, прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів, виховання правової свідомості;

  • створення сприятливих умов для  співробітництва вчителів, учнів та їх батьків як необхідної умови запобігання відхилень у поведінці учнів  (педагогіки партнерства);

  • розвиток інноваційної особистості та творчої самореалізації кожного учня.  

     Виконання перелічених вище завдань та реалізація основних принципів виховної роботи здійснювалися за основними напрямками:

  • правовий;

  • превентивний;

  • національно-патріотичний;

  • художньо-естетичний;

  • екологічний;

  • трудовий;

  • спортивно-оздоровчий.

              Спільно з голово. МО постійно здійснювався контроль  за відвідуванням. Разом з’ясовували причини  відсутності дітей  на уроках. 

            Протягом року проводилися загальношкільні свята та заходи, тематичні лінійки, бесіди, рейди по відвідуванню школи учнями, дотримання карантинних заходів та санітарно-гігієнічних норм в класних кімнатах, зовнішнього вигляду учнів; учні брали участь у заходах та конкурсах, як шкільних так і  онлайн- конкурсах

Серед проведених традиційних шкільних заходів є:

- свято Першого дзвоника (квест на свіжому повітрі);

- олімпійський тиждень;

- уроки пам’яті, присвячені трагедії  Бабиного Яру;

- заходи до Дня пам’яті жертв Голокосту;

- заходи, присвячені роковинам Чорнобильської катастрофи;

- Новорічний ранок;

- заходи до увічнення пам’яті захисників України;

- заходи до Дня захисників України;

- тиждень права;

- місячник безпеки життєдіяльності;

- заходи до відзначення Дня Гідності та Свободи;

- заходи до Міжнародного жіночого дня;

- заходи з підтримки у суспільстві ідеї національної єдності;

- уроки Євроінтеграції;

- уроки патріотизму;

- заходи, присвячені пам’яті героїв Небесної сотні;

- флешмоб до Дня Вишиванки 

- відео до свята «Останнього дзвоника».

      Найбільше запам’яталися ряд цікавих виховних заходів, класних годин, бесід, годин спілкування, квестів, змагань, екскурсій, виставок, конкурсів, які було проведено  в першому класі. Це:

  • свято Першого дзвоника «Я – першокласник!»;

  • «День народження класу» утворення дерева класу;

  • усний журнал «Мої друзі – домашні улюбленці» ;

  • новорічний квест «У пошуках подарунків»;

  • спортивна розвага «Спробуй як я!»;

  • година спілкування до Дня рідної мови «Я люблю українську мову!»;

  • виховний захід «Прощавай, Букварику»

  • свято Останнього дзвоника «Прощавай, початкова школо!».

   Уся робота колективу закладу спрямована на виховання шанобливого ставлення до державних святинь, української мови і культури, історії. З цією метою налагоджено використання державної символіки України, проведено ряд виховних заходів, що сприяли формуванню почуття патріотизму в школярів. Національне виховання є важливою складовою виховного процесу в школі. З метою виховання поваги в учнів до традицій українського народу в школі проведено українознавчі заходи: народні обрядові свята, традиційний проект «Різдвяна коляда».

       Протягом року вчителями школи було проведено:

  • заходи з профілактики правопорушень;

  • місячник: “Увага! Діти на дорозі”;

  • заходи щодо здорового способу життя;

  • заходи з військово – патріотичного виховання;

  • тиждень протипожежної безпеки;

  • День Рідної мови.

            Під час дистанційного навчання вчителі перейшли до нових форм спілкування та виховання учнів. Бо нині, головне завдання вчителя – не просто навчити, дати знання з певного предмета, забезпечити виконання навчальної програми, а заспокоїти, порадити, дати життєві орієнтири. Учні повинні навчитись у цій непростій ситуації  проявляти себе, взявши за основу справжні життєві цінності.

            Основними пріоритетами в роботі школи залишилися національно-патріотичне, родинне, екологічне, превентивне, громадянське виховання, робота над реалізацією основних нормативних документів, що стосуються організації виховної роботи в школі під час освітнього процесу та під час дистанційного навчання.

Виходячи із вище сказаного, вважати виховну роботу у 2023-2024 навчальному році такою, що відповідає плану та реалізації концепції національного виховання в освітньому процесі.

 

Соціальний захист 

            Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у закладі, проводиться згідно з діючим законодавством.  2 рази на рік складаються та поновлюються списки учнів соціально - незахищених категорій. Це категорії дітей інвалідів (1 учень), дітей з особливими освітніми потребами (2 учні), багатодітних сімей (27 учнів),  дітей, чиї батьки захищають Україну від нападу росії (2 учні).

Постійно працює рада профілактики, проводяться рейди «Урок», «Діти вулиці», зустрічі з працівниками управління - служби у справах дітей.

Робота з даного напрямку проводилася відповідно до річного плану роботи закладу освіти, плану виховної роботи з організації соціального захисту дітей пільгових категорій та дітей девіантної поведінки.

        Протягом навчального року велика увага приділялась профілактичній роботі. Проводилися тематичні бесіди з учнями з метою запобігання девіантної поведінки та розвитку в дітях толерантності, співробітництва з навколишніми. Це дало змогу продуктивному спілкуванню з учнями в позитивному контексті.

У рамках проведення тематичних місячників та тижнів були організовані виставки малюнків на теми: «Права і обов’язки дитини»; «Ми – за здоровий спосіб життя»; «Шкідливі звички», «Ми проти насилля».

           Для батьків дітей, які потребують соціальної підтримки надавались консультації щодо соціального захисту. Учні поінформовані про роботу гуртків, за бажанням та фізичною можливістю школярі відповідної категорії залучені до позашкільної роботи.

           У школі були проведені акції милосердя: «Серце до серця»,  «Допоможіть другу», «Подаруй пасочку захиснику України».

Просвіта батьків відбувалася на зборах, були обговорені такі питання: «Відповідальність батьків за виховання, навчання та утримання дітей», «Права та обов’язки учнів», «Насильство у сім'ї». Консультації учням, батькам, учителям надавалися відповідно до ситуації.

УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Як керівник закладу освіти розумію, що якість освітньої діяльності неможлива без розуміння шляхів розвитку закладу освіти. Цілі розвитку та основні кроки задля їх досягнення формулюються у Стратегії розвитку, що містить визначення цінностей, які сповідує заклад.

Тому у 2023-2024 навчальному році адміністрація закладу освіти разом із передовими педагогами закладу та експертними групами працювала над створенням Стратегії розвитку на 2024-20257 роки для удосконалення якості освітніх послуг, які надає заклад, вироблення освітньої та наукової стратегії з урахуванням якісних змін у державі.

Створенню Стратегії розвитку у закладі освіти передувало анкетування педагогічних працівників, учнів та батьків, що дало змогу сформувати уявлення про наявний стан діяльності закладу. Анкетування проводилося цілком анонімно з використанням Google-форм у грудні січні 2024 року.

Серед педагогічних працівників у анкетуванні взяли участь всі 8 осіб.

  • 100 % вчителів зазначили, що у закладі освіти створені належні умови для постійного підвищення кваліфікації педагогів, їх чергової та позачергової атестації.

  • 80% педагогів зазначили, що у закладі немає жодних перешкод для професійного розвитку, 10% - вказали на малий відсоток матеріального заохочення з боку керівництва, 10% вважають, що у закладі недостатня матеріально-технічна база.

  • 100 % педагогів задоволені освітнім середовищем та умовами праці у закладі.

  • 90% відповіли, що в цілому психологічний клімат в закладі сприяє співпраці педагогів, 10% відповіли, що співпраця з колегами недостатня.

  • 8 педагогів, що брали участь в анкетуванні вважають, що керівництво закладу відкрите до спілкування, вони можуть вільно висловлювати свою точку зору, навіть якщо вона не співпадає з думкою керівництва.

Щодо результатів анкетування учнів, то:

  • 89% здобувачів освіти зазначили, що їм подобається перебування у школі, 11%, відповіли, що не дуже.

  • 90% зазначили, що їм комфортно у школі, 10% відповіли, що не дуже комфортно.

  • 93% здобувачів освіти стверджують, що вони почувають себе безпечно у школі, 7% - здебільшого ні.

  • 85,6 % учнів зауважили, що не відчувають булінгу у школі, 14,4% відповіли щодо них були поодинокі булінгу та цькування.

  • 89% учнів відповіли, що керівництво закладу розглядає їхні звернення, 11 % зазначили, що їм невідомо про можливість звернення.

У анкетуванні батьків взяло участь 43 особи.

  • 90,6 % батьків зазначили, що їхня дитина охоче відвідує школу, 9,4% батьків відповіли, що неохоче.

  • 100 % зазначили в анкетуванні, що їм вдається поспілкуватися з керівництвом закладу та досягти взаєморозуміння.

  • 43 з опитаних батьків задоволені організацією освітнього процесу в школі.

  • 86,8% батьків вважають, що учителі справедливо оцінюють навчальні досягнення їхньої дитини, 13,2% вважають, що інколи оцінювання несправедливе.

  • 69,8% батьків задоволені харчуванням дитини у школі, 13,2% - не задоволені.

  • 85,5% батьків у анкетуванні зазначили, що їхні права як учасників освітнього процесу не порушуються, 14,5% відповіли, що інколи порушуються, але вирішуються.

 Під час розроблення Стратегії розвитку закладу та річного плану роботи закладу ми намагалися врахувати результати вищеописаного анкетування, особливо що стосується булінгу та цькування.

Протягом 2023-2024 н. р. заклад освіти працював за освітньою програмою (схваленою педагогічною радою, протокол № 01 від 28.08.2023 року), розробленою відповідно до Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти на основі типової освітньої програми для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко (3-4 класи), Р.Б.Шияна (1-2 класи).

      Реалізація інваріантної та варіативної складових навчального плану здійснювалась за  програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Варіативна частина робочого навчального плану в 2023/2024 н. р. була спланована на врахування побажання учнів, запитів батьків, кадрове та навчально-методичне забезпечення.

У 2023-2024 навчальному році навчальний заклад працював за річним планом, затвердженим за засіданні педагогічної ради № 01 від 28.08.2023 року, що включав розділи із управлінської діяльності, навчально-виховної, навчально-методичної та виховної робіт, контрольно-аналітичну та фінансово-господарську діяльність закладу.

На даний час адміністрація навчального закладу працює над розробленням річного плану роботи школи на 2024-2025 навчальний рік. Річний план  розробляється відповідно до Стратегії розвитку та освітньої програми, є основним робочим документом для організації повсякденної діяльності закладу освіти впродовж навчального року та передбачає реалізацію чотирьох основних напрямків роботи внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а саме щодо освітнього середовища, системи оцінювання освітньої діяльності учнів, системи педагогічної та управлінської діяльностей. Стратегія розвитку закладу має реалізовуватися через систему планування.

Для здійснення самооцінювання якості освітньої діяльності у закладі освіти розроблена внутрішня система забезпечення якості освіти (протокол засідання педагогічної ради №6 від 05.06.2020 року), що включає критерії, правила і процедури оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників та здобувачів освіти, управлінської діяльності керівних працівників закладу освіти, систему та механізм забезпечення академічної доброчесності, інклюзивного навчання тощо.

Хочу зазначити, що школа працює в режимі стабільності, ліміти на використання енергоносіїв не перевищено. Проте, на сьогодні залишається багато нагальних проблем, які необхідно вирішити. Це будівництво харчоблоку, реконструкція огорожі, заміна системи опалення, поновлення навчального комп'ютерного обладнання. Адміністрація закладу постійно вивчає потреби учнів та працівників, готує і доводить до відома засновника запити для задоволення потреб закладу освіти та відстежує їх реалізацію.

Для успішної роботи та конструктивної взаємодії здобувачів освіти, їх батьків, педагогічних та інших працівників закладу освіти важливе значення має створення сприятливого психологічного клімату у колективі. Психологічний клімат у закладі освіти є визначальним чинником для створення комфортних умов для здобувачів освіти та педагогічних працівників. Результати анкетування, проведенні у березні, свідчать в загальному про сприятливий психологічний клімат у колективі, проте часто між учасниками освітнього процесу виникають непорозуміння, які зразу вирішуються. Завжди схиляюся до конструктивного вирішення конфліктів задля прийняття рішення, яке задовільнятиме учасників конфлікту. Важлива роль у цій роботі повинна належати психологу закладу. Нажаль такої посади в закладі не має, проте ми працюємо у цьому напрямку.

Однією з важливих складових управлінського процесу є безумовне виконання вимог статті 30 Закону України «Про освіту», яка визначає перелік обов’язкової інформації, яку заклад має оприлюднювати. У нашому навчальному закладі створений та активно функціонує офіційний сайт, де є відкритий доступ до вищезгаданої публічної інформації. Сайт закладу постійно оновлюється, висвітлює події, які відбуваються у житті школи, є одним із інструментів організації дистанційного навчання. Шкільне життя навчального закладу висвітлюється також на офіційній Facebook-сторінці закладу, що є більш популярною серед учнів та батьків.

Кадрова політика закладу спрямована на забезпечення закладу освіти кваліфікованими педагогічними та іншими працівниками. Протягом 2023-2024 н. р. заклад освіти був забезпечений кадрами на 100%.

            В школі працювало 8 учителів, 100 % від загальної кількості педагогічних працівників мають вищу освіту на рівні спеціаліста, магістра.

            Педагогічні працівники мають:

кваліфікаційні категорії:

- спеціаліст вищої категорії 4  особи;

- спеціаліст І категорії – 2 особи,

- спеціаліст ІІ категорії – 2 особи,

педагогічні звання:

 - «старший учитель» – 2 особи.

            Запорукою ефективності освітнього процесу було і залишається підвищення професійного рівня педагогів. Саме тому особлива увага приділялась самоосвіті та атестації педагогічних працівників.

            У 2023-2024 н.р. курсова перепідготовка та атестація здійснювалась згідно з перспективним планом.

            Курсова перепідготовка відбувається планово з урахуванням побажань педагогічних працівників щодо змісту, форм та методів проходження курсів. Поряд з курсовою перепідготовкою широко застосовувались можливості самоосвітньої діяльності. У системі методичної роботи педагоги брали участь у різноманітних заходах, що сприяли  підвищенню кваліфікації: конференціях, семінарах, вебінарах тощо. Курсова перепідготовка поєднувалась з методичною роботою на різних рівнях та із самоосвітою. Новою формою курсової перепідготовки було дистанційне навчання.

                       Педагогічний стаж педагогічних працівників

№ п/п

Стаж роботи

Учителі

1

до 3-х років

0

2

4-10 років

0

3

11-20 років

3

4

Понад 20 років

5

    Віковий склад педагогічних працівників

№ п/п

Вік педагогічних працівників

Учителі

1

до 30 років

0

2

31-40 років

3

3

41-50 років

5

4

51-60 років

0

5

61 і більше років

0

        

Щороку, з нагоди Дня працівника освіти відповідно до Положення про винагороду для педагогічних працівників відбувається преміювання усіх педагогічних працівників в розмірі до одного посадового окладу. Також згідно статті 57 Закону України «Про освіту» щодо виплати педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків педагогічні працівники отримують  матеріальне заохочення у кінці календарного року. Технічні працівники преміюються відповідно до додатку 4 Колективного договору закладу освіти «Положення про преміювання працівників» за сумлінне виконання службових обов’язків в розмірі однієї мінімальної зарплати.

Як директор школи у роботі з працівниками дотримуються партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. На моє переконання, завдяки такому стилю керівництва у школі залишається мінімум агресивності, наявне творче вирішення справ; переважають такі методи керівництва як порада, особистий приклад, похвала; ставлення до людей – шанобливе, вимогливість поєднується із справедливістю, спілкування ввічливе, поважливе, рідко з наказом. У зв'язку з цим я надаю колегам більше самостійності, відповідно їхній кваліфікації і характеру роботи, створюю необхідні умови для самореалізації. У кожному зі своїх підлеглих бачу, насамперед, особистість у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей.

У наступному навчальному році школа працюватиме над такими проблемними питаннями:

  • організація освітнього процесу в умовах  Нової української школи;

  • підготовка педагогів для роботи  за новими державними стандартами;

  • активне впровадження педагогіки співпраці, співдружності, що передбачає: повагу до особистості школяра, захищеність школяра від приниження, образ, поширення досвіду самоврядування;

  • зміцнення матеріально-технічної бази школи, поповнення кабінетів, забезпечення їх дидактичним матеріалом, дотримання санітарно-гігієнічних умов, техніки безпеки;

  • впровадження нових інформаційних технологій в управлінську діяльність та освітній процес.

                 Наше завдання – продовжити незворотні позитивні тенденції розвитку школи. Навіть за чарівної влади й казкового суспільства можна все руйнувати або у найскладніших соціальних умовах збудувати навколо себе світ чистоти й взаєморозуміння. 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ШКОЛИ

У 2024/2025 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Школа  визначає  головну  мету  своєї  діяльності  –  створити  оптимальні  умови  для  розвитку духовно  багатої,  фізично  здорової,  вільної,  творчо  мислячої  особистості,  здатної  до самовизначення й саморозвитку через забезпечення реалізації права на здобуття повної загальної середньої освіти, що передбачає створення освітнього середовища, у якому б учасники освітнього процесу мали змогу реалізувати себе як суб’єкти свого життя, діяльності й спілкування, забезпечуючи при цьому формування у школярів фундаменту освіти, функціональної грамотності, комунікативної  компетентності,  охорони  та  зміцнення  їх  здоров’я,  формування  фізичних здібностей особистості в сучасних соціальних умовах відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» (зі змінами), положень Конституції України, законодавчих актів України в галузі  освіти,  Указу  Президента  України  «Про  невідкладні  заходи  щодо  забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», Концепції громадянського виховання особистості в умовах  розвитку  української  державності,  Положення  про   заклад загальної середньої освіти, Положення  про  державну  підсумкову  атестацію  учнів  у  системі  загальної  середньої  освіти, Статуту школи.

Діяльність педагогічного колективу школи у  2024/2025 навчальному році направити на вирішення пріоритетних напрямків:

  • Продовжити впровадження в освітньому середовищі школи Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну освіту», Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення,  «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.08.2015 № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.02.2016 № 988р «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року» наказів Міністерства освіти і науки України «Про організаційні питання щодо запровадження Концепції Нової Української школи у загальноосвітніх закладах І ступеня», наказу Міністерства освіти і науки України від 21.01.2016 № 8 «Про затвердження Положення про індивідуальну форму навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.02.2016 № 184/28314, Наказу МОН України від 24.04.2017 № 635 «Про внесення змін до Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах»;

  • Забезпечити доступність до якісної освіти усіх дітей шкільного віку мікрорайону школи;

  • Забезпечити у 2023/2024 навчальному році перехід до роботи за новим державним освітнім стандартом учнів 14  класів школи;

  • Організувати інклюзивне та індивідуальне навчання дітей з особливими потребами;

  • Запроваджувати принцип педагогіки партнерства, що грунтується на співпраці учня, учителя і батьків та принципу дитиноцентризму (орієнтація на потреби учня);

  • Продовжити створення оптимальних санітарногігієнічних умов для навчання та виховання учнів;

  • Удосконалювати навчальноматеріальну базу школи, впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;

  • Сприяти збереженню мережі класів та контингенту учнів школи.

Місія школи:

- створення безпечних і комфортних умов для вільного розвитку соціально-компетентної особистості школяра та удосконалення професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи педагогів в умовах розбудови нової української школи.

Стратегічна мета:

- забезпечення позитивної динаміки розвитку школи як відкритої конкурентноздатної інноваційної системи; створення умов для забезпечення в школі сучасної, доступної та якісної системи освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості й потреб держави; впровадження ефективного управління розвитком ЗЗСО.

Очікувані результати

  • Для учнів:

  • Оволодіння освітніми компетенціями на рівні Державних стандартів.

  • Формування інформаційних, інтелектуальних і комунікативних компетенцій.

  • Створення ситуації життєвого успіху в усіх сферах шкільної діяльності.

  • Формування правової та громадянської свідомості.

  • Підвищення показників фізичного й психологічного стану здоров’я.

  • Для вчителів:

  • Підвищення рівня професійної компетентності педагогів.

  • Створення комфортних психолого-педагогічних умов для здійснення професійної діяльності.

  • Поліпшення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу.

  • Для адміністрації:

  • Активізація діяльності всіх структур школи.

  • Упровадження ефективного управління.

  • Покращення статусу та іміджу школи.

  • Для батьків:

  • Встановлення партнерських відносин між родинами учнів та педагогічними  працівниками.

  • Створення умов для задоволення потреб щодо отримання якісної освіти дітьми.

  • Збереження та зміцнення здоров’я дітей.

  • Для представників громадськості:

  • Створення позитивного іміджу школи в соціумі.

  • Збільшення уваги до вирішення проблем навчання
    і виховання.

Школа планує здійснювати комплексний підхід до реалізації програми фізичного й психічного здоров`я учнів, ураховує адаптаційні процеси, прагне успішно вирішувати питання формування загальної культури особистості, адаптації учнів до життя в суспільстві.

Для реалізації головних пріоритетів, мети та завдань школи необхідне інформативне забезпечення, учительський потенціал, підтриманий відповідною матеріально-технічною базою.

АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ, ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ ТА ШЛЯХИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПЛАНУ ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ

Слабкі сторони:

Недостатня інноваційна спрямованість освітнього процесу

Незначний відсоток учнів
з високим рівнем навчальної діяльності

Зменшення кількості учнів бажаючих вчитись на високий рівень

Їдальні в аварійному стані

Потребує подальшого оновлення матеріальна база школи

Можливості:

  • підвищення педагогічної майстерності вчителівшляхом зміни орієнтирів діяльності

  • упровадження та розвиток новітніх освітніх технологій;

  • підвищення мотивації учнів до участі в конкурсах, олімпіадах, турнірах.

Загрози:

  • несприйняття частиною педагогічного колективу інноваційної діяльності;

  • зниження авторитету вчителя в суспільстві;

  • недостатня підтримка батьківської громадськості;

  • необхідність подальшого зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти.

​​​​​​

Пріоритетні завдання школи:

створення умов
для забезпечення

в ЗЗСО сучасної, доступної,

якісної системи освіти
відповідно до вимог суспільства,
запитів особистості

й потреб держави

закладу освіти

формуванняфізично розвиненої, налаштованої
на здоровий спосіб життя, духовно багатої, креативно мислячої, конкурентноспроможної особистості, патріота України

сприяння

саморозвитку,

самоствердженню,
самореалізації особистості 
кожного здобувача освіти

закладу освіти

          

     

Пріоритетні напрямки особистісного розвитку здобувачів освіти:

  • Творчість, критичне мислення, уміння вирішувати проблеми.

  • Комунікативні навички, інформаційна та медіа-грамотність.

  • Спілкування державною та іноземними мовами.

  • Навички підприємницької діяльності та фінансова грамотність.

  • Лідерство та відповідальність.

  • Загальнокультурна грамотність.

Умови професійного зростання педагогів:

  • Безперервне навчання вчителів, створення єдиного інформаційного простору для спілкування та обміну досвідом з колегами.

  • Участь педагогів у професійних конкурсах, програмах обміну.

  • Використання в освітньому процесі інноваційних технологій, засобів медіа-освіти.

  • Сертифікація вчителів.

Основними напрямками і завданнями розвитку закладу

в 2024/2025 н.р. є:

1. Формування багатомірного освітнього простору для дітей віком від 6 до 15 років, орієнтованого на індивідуальний розвиток особистості, через навчання і виховання.

2. Реалізація особистісно-орієнтованого підходу до розвитку, виховання і навчання дітей через відновлення змісту освіти та впровадження провідних освітніх технологій на всіх ступенях навчання.

3. Впровадження в процес навчання нових інноваційних технологій. Розвиток комп’ютерної грамотності учнів та педагогів школи.

4. Демократизація навчально-виховного процесу.

5. Гуманістична направленість педагогічного процесу, повага до особистості учнів.

6. Виховання позитивних мотивів навчальної діяльності, старанного та відповідального ставлення до навчання, готовності до практичного застосування знань, вмінь.

7. Виховання особистості через залучення до активної діяльності та всебічний зв’язок школи з життям.

8. Розвиток творчої ініціативи педагогів в пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності.

9. Розвиток в учнів пізнавальних інтересів і здібностей, потреби глибокого і творчого оволодіння знаннями, навчання самостійного набуття знань, прагнення постійно знайомитися з найновішими досягненнями науки і техніки.

10. Прищеплення  учням шанобливого ставлення до культури, звичаїв, традицій усіх народів, що населяють Україну.

11. Виховання учнів на основі загальнолюдських гуманістичних цінностей: ідеалів добра, правди, свободи, любові, дружби, справедливості, совісті, людської гідності.

Управлінський аспект

Мета: координація дій усіх учасників навчально – виховного процесустворення умов для їх продуктивної творчої діяльності 

Основні завдання:

1.Управління якістю освіти на основі нових інноваційних технологій та освітнього моніторингу.

2. Забезпечення відповідної підготовки вчителів, здатних успішно втілювати в життя особистісно – зорієнтовану творчу педагогіку.

3. Виконання завдань розвитку, спрямованих на самореалізацію особистості.

4. Створення умов для продуктивної творчої діяльності вчителів.

 

Шляхи реалізації:

1.Впровадження в практику роботи школи інноваційні технології.

2. Створення сприятливого мікроклімату серед учасників навчально – виховного процесу для успішного реалізації їх творчого потенціалу.

3. Забезпечення виконання замовлень педагогічних працівників щодо підвищення їх фахового рівня через заняття самоосвітою.

4. Підримка ініціативи кожного учасника навчально – виховного процесу в його самореалізації.

5. Розкриття творчого потенціалу учасників навчально – виховного процесу.

6. Стимулювання творчості учасників навчально – виховного процесу. Основні напрямкирозвитку нової моделі школи

Методичний аспект

Мета: створення комфортних умов для професійного зростання та розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника

Основні завдання:

1. Створення атмосфери творчого пошуку оригінальних нестандартних рішень педагогічних проблем.

2. Формування в учителів готовності до впровадження сучасних інноваційних технологій.

3. Формування прагнення до оволодіння педагогікою співпраці та співтворчості на принципах особистісно орієнтованих методик навчання та виховання.

4. Спрямування діяльності учнів за допомогою професійного мудрого керівництва з боку педагогічного колективу.

 

Шляхи реалізації:

1.Постійний моніторинг рівня професійної компетентності вчителів.

2.Створення моделей методичної роботи з групами педагогів різного рівня професіоналізму.

3. Удосконалення особистого досвіду на основі кращих досягнень науки і практики викладання. 

4. Участь у шкільних, міських та обласних конкурсах педагогічної майстерності. 

Виховний аспект

Мета: сприяння формуванню в учнів знань, умінь і навичок, необхідних для майбутнього успішного вибору професії;  розвитку пізнавальної творчої активності особистості; розвиток природних здібностей, уяви і продуктивного мислення з гуманістичним світосприйняттям і почуттям відповідальності за долю України, її народу; виховання естетичних смаків; ведення здорового способу життя

Основні завдання:

1. Формування в учнів основ наукового світогляду, пізнавальної активності і культури розумової праці, вироблення уміння самостійно здобувати знання, застосовувати їх у своїй практичній діяльності.

2. Виховання почуття любові до Батьківщини і свого народу як основи духовного розвитку особистості, шанобливе ставлення до історичних пам'яток.

3Сприяти формуванню навичок самоврядування, соціальної активності і відповідальності в процесі практичної громадської діяльності, правової культури, вільного володіння державною мовою, засвоєння основ державного і кримінального права, активної протидії випадкам порушення законів.

4. Підготовка випускників базової школи до свідомого вибору професії і навчального закладу для продовження освіти.

5. Залучення учнів до активної екологічної діяльності, формування основ естетичної культури, гармонійний розвиток духовного, фізичного та психічного здоров'я.

 6.Затвердження культури здорового способу життя.

Шляхи реалізації

1.     Організації і проведення засідань МО початкових класів відповідної тематики

2.     Проведення класних годин, впровадження на практиці соціокультурної змістової лінії на уроках української мови, української і світової літератури.

3.     Проведення уроків мужності

4.     Проведення тижнів, декад, місячників тощо 

Психолого-педагогічний аспект

 

Мета: формування особистості через шкільне та сімейне виховання з урахуванням:

• індивідуальних особливостей;

• здібностей;

• умінь та навичок.           

Основні завдання:

1. Створення:

- ситуації творчості для всіх учасників навчально-виховного процесу;

- умов для соціальної самореалізації учасників навчально–виховного процесу;

- умов для позитивної адаптації учнів до навчання у школі.

2. Посилення впливу шкільне та сімейне виховання на формування:

• стійкої мотивації до навчання;

• високої духовної культури;

• моральних переконань;

• трудового виховання дітей.

3. Забезпечення якісного психолого-педагогічного супроводу процесу навчання.

4. Практичне забезпечення корекційно-розвивальної роботи:

• діагностики особистісного розвитку;

• ціннісних орієнтацій;

• соціального статусу;

• виявлення вад і проблем соціального розвитку дитини.

5. Орієнтація на соціально-психологічну профілактику негативних явищ в учнівському середовищі, профілактику девіантної поведінки.

 

Шляхи реалізації:

1 . Психолого-педагогічна діагностика з виявлення у дітей:

• здібностей;

• схильностей;

• потреб;

• відстеження динаміки і розвитку обдарованих та здібних учнів.

2. Консультації та навчання батьків, проведення класних і загально шкільних батьківських зборів

3. Створення сприятливого психологічного клімату у всіх структурних підрозділах навчально-виховного процесу. 

4. Морально-культурний особистий досвід учасників навчально–виховного процесу.

Створення умов для навчання, виховання та розвитку учнів

Забезпечення виконання ст.53 Конституції України, Законів України «Про середню загальну освіту», «Про заходи державної мовної політики», «Про освіту», Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової та повної загальної освіти, 

Розділ ІІ.

План роботи, напрями внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості, аспекти освітньої діяльності,   етапи  самооцінювання роботи ТИННЕНСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

у 2024/2025 навчальному році

СЕРПЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

  1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Складання та затвердження розкладу уроків,

до 01.09

Директор

Оновлення списків учнів

до 30.08

Класні керівники

Складання та затвердження режиму закладу

до 26.08

Директор

Скласти і здати звіти ЗНЗ-1, 77-РВК

До 05.09

Директор

Контроль за відвідуванням учнями занять

Щоденно

Класні керівники

Організувати гаряче харчування учнів

До 02.09

Директор

Аналіз відвідування учнями школи за вересень

До 01.10

Класні керівники

Оновлення документів ЦЗ

до 30.09

Директор

Організувати чергування вчителів

до 02.09

Директор

Організація та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи

пр.місяця

Вч.фізичної культури

Проведення інструктажів з БЖД для учнів школи

01.09

Класні керівники

Проведення інструктажів з ОП,  протипожежної безпеки для працівників

01.09

Директор

Провести бесіди «Увага на дорозі», «Профілактика травматизму» тощо

01-02.09

Класні керівники

Забезпечити нормативність ведення «Журналів реєстрації нещасних випадків, що сталися з вихованцями, учнями», а саме:

- оформлення повідомлень про нещасні випадки,

- оформлення актів розслідування нещасних випадків,

- оформлення повідомлень про наслідки нещасних випадків

за потреби

Директор

Поновити  куточки: ОП, ЦЗ,пожежної безпеки,  план евакуації учнів

До 04.09

Директор

Поновити аптечки в кабінеті інформатики, спортзалі

До 04.09

Директор

Забезпечення школи, їдальні миючими засобами, деззасобами, предметами гігієни та санітарії

до 01.09

Директор

Закріплення робочих місць за прибиральницями, вчителями

до 01.09

Директор

Промоніторити  групу здоров’я, стан здоров’я  та розподілити школярів на фізкультурні групи, дати рекомендації дітям з відхиленням стану здоров’я.

до 05.09

Медсестра

Заповнити в класних журналах листки здоров’я.

до 15.09

Медсестра

Проводити контроль за фізичним навантаженням школярів, відвідувати уроки фізкультури і заняття спортивних секцій

до 05.09

Класні керівники

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

Постійно

Медсестра

Психологічний супровід адаптації учнів 1 класу до навчання у школі

До 30.09

Вчителі 1 класу

Забезпечення учнів підручниками

до 01.09

Директор

Підготовка кабінетів до роботи у новому навчальному році

до 25.08

Колектив

  1. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Складання соціального паспорту школи

До 30.09

Вчителі

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки

До 30.09

Класні керівники

Обговорення питання протидії булінгу на класних батьківських зборах

Засідання Ради профілактики

1. Обговорення та затвердження плану роботи на н.н.р.

2.Про підсумки громадського огляду умов проживання дітей-сиріт, дітей під опікою

30.09

Онісковець І.М.

  1. Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

Оновлення сайту школи, ФБ-сторінки школи освітніми матеріалами для учнів

пр.місяця

Вчителі

Наповнення освітнього простору закладу мотивуючими постерами

пр.місяця

Вчителі

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави:

Заходи з нагоди Дня прапора

Заходи з нагоди Дня незалежності

Провести Свято першого дзвоника та Тематичний перший урок

Заходи з «21 вересня – Всесвітній день миру»

Заходи «29.09 – Заходи пам’яті трагедії Бабиного яру»

Заходи до Дня партизанської слави

23.08

24.08

01.09

до 10.09

21.09

29.09

17-21

Колектив

Учнівські колективи

Колектив школи

Класні керівники.

Класні керівники

Ціннісне ставлення до себе:

Розподіл доручень, оформлення класних куточків

Бесіди «Правила та єдині вимоги,  режимом роботи школи»

04-08

04-08

Класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва:

Всеукраїнський День бібліотек.

30.09

Класні керівники

Ціннісне ставлення до природи:

Екологічна акція «Територія без сміття»

Пр.місяця

Вчителі

Ціннісне ставлення до праці:

Заходи «10 вересня -  День фізичної культури»

10.09

Вчителі

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей:

Акція «Допоможемо тим, хто у складних життєвих ситуаціях»

До 31.09

Класні керівники

Залучення учнів до гурткової роботи

пр.місяця

Керівники гуртків

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

Бесіди «Ознайомлення з нормативно-правовими документами щодо оцінювання навчальних досягнень учнів»

01-05.09

Вчителі

Бесіди «Ознайомлення з критеріями оцінювання»

01-05.09

Вчителі

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу освіти.

Тематичний моніторинг. Оформлення та ведення щоденників (НШ)

24-28.09

Класні керівники

Тематичний моніторинг. Оформлення та ведення учнівських зошитів  (НШ)

24-28.09

Класні керівники

Оглядовий моніторинг. Оформлення класних журналів,  журналів інструктажів (ІМО)

До 05.09

Директор

Громадський моніторинг. Харчування учнів та робота шкільної їдальні(ІМО)

До 05.09

Директор

Моніторинг використання варіативної складової освітньої програми (інформація)

до 05.09

Директор

Персональний моніторинг. Проходження медогляду працівниками закладу (інформація)

до 30.08

Медсестра

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання.

Організація роботи з обдарованими учнями, підготовка до участі у онлайн-олімпіадах, конкурсах, турнірах, Інтернет-заходах

пр.місяця

Вчителі

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Опрацювання нормативних документів, рекомендаційних листів  щодо  організації освітньої діяльності, викладання предметів

до 03.09

Вчителі

Погодження календарних планів

до 03.09

Директор

2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників

Методичні  консультації педпрацівників з питань ведення шкільної документації

До 05.09

Директор

Методична майстерка «Удосконалення освітнього процесу через сучасні освітні інструменти»

16.09

Голова МО

Самоосвітня діяльності вчителів

пр..місяця

Вчителі

Участь Інтернет-заходах

пр..місяця

Вчителі

Робота над науково-методичним питанням школи:вивчення нормативних документів,новинок літератури

До 30.09

Директор

Підготовка табелю робочого часу

до 15.09

Директор

3. Співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти.

Участь батьків, громадськості у Святі першого дзвоника

01.09

Класні керівники

Відкритий діалог з батьками.

1.Про роботу закладу у 2024/2025 н.р.

2.Про відвідування учнями закладу, відвідування позашкільних закладів

01.09

Класні керівники

Засідання Ради школи

1.Обговорення та затвердження плану роботи

2.Розподіл обов’язків між членами Ради

06.09

Директор

4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Обговорення питання академічної доброчесності із здобувачами освіти

пр.місяця

Вчителі

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії  розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань

Інструктивно-методична оперативка

1. Про організацію гарячого харчування та роботу шкільної їдальні

2. Про дотримання Статуту  навчального закладу, Правил внутрішкільного розпорядку

3.Про оформлення журналів інструктажів, класних журналів.

4.Дотримання єдиних вимог до учнів

5.Про проведення Першого уроку

6.Про опрацювання Методичних рекомендацій щодо викладання предметів, організації освітнього процесу

7.Про результати медичного огляду

щопонеділка

Директор

Засідання педради

1.Про підсумки роботи за минулий рік

2.Затвердження річного плану роботи школи

30.08

Директор

Підготувати та здати списки працівників, звіт 83-РВК

до 20.09

Директор

Скласти та здати тарифікаційні списки

до 05.09

Директор

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

Надання допомоги молодим вчителям  в проведенні уроків та веденні шкільної документації(за потреби)

пр.місяця

Директор

Підготовка та погодження тарифікаційних списків та навантаження

до 01.09

Директор

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

Співбесіда з учителями з питань чергової атестації

До 05.09

Директор

Співбесіди з новопризначеними вчителями

03.09

Директор

4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

Видати накази:

Про  призначення класних керівників, завкабінетами, керівників гуртків

Про підготовку школи до н.н.р.

По організацію освітнього процесу

Про призначення відповідальних за ОП, ПБ

Про організацію харчування

Про забезпечення пожежної безпеки

Про організацію роботи із дорожнього руху

Про заборону тютюнопаління

Про введення ЦЗ

Про дотримання санітарно – гігієнічних вимог

Про організацію методичної роботи

Про створення атестаційної комісії  школи

Про підсумки та організацію роботи з обдарованими учнями

Про розподіл учнів за різними групами здоров’я

Про розподіл педагогічного навантаження

Про адаптацію учнів 1 класу

01-30

Директор

5. Реалізації політики академічної доброчесності

Освітня кампанія «Так академічній доброчесності». Ознайомлення з нормативними документами

пр.місяця

Колектив

ЖОВТЕНЬ

І.ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

Щоденно

Класні керівники

Аналіз відвідування учнями школи за жовтень

До 01.11

Директор

Проведення первинного  інструктажу з БЖД для учнів школи на канікули

21-22.10

Класні керівники

Провести бесіди з БЖД «Поводження з електро -  газообладнанням, вибуховими речовинами  тощо»

пр..місяця

Класні керівники

Призначення та співбесіда з уповноваженим спеціалістом для проведення заходів  реагування на виявлення фактів насильства

Класні керівники

Перевірка дотримання санітарно-гігієнічних норм у шкільних приміщеннях (освітлення, маркування інвентаря та меблів тощо)

до 15.10

Медсестра

Проводити санітарно-просвітницьку роботу із учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики інфекційних захворювань, захворювання на грип, гострі респіраторні захворювання, COVID-19

постійно

Медсестра

Проводити контроль за фізичним навантаженням школярів, відвідувати уроки фізкультури

постійно

 Директор

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

Прибирання шкільної території

до 15.10

Техпрацівники

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Профілактичні заходи щодо запобіганню правопорушень, пропусків, булінгу, насилля, неетичної поведінки

До 30.10

Класні керівники

Виготовлення пам’яток «Маркери булінгу»

пр..місяця

Класні керівники

Заходи в рамках Тижня  правової освіти

до 10.10

Класні керівники

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору.

Оновлення сайту школи, ФБ-сторінки школи освітніми матеріалами для учнів

пр.місяця

Вчителі

Підготовка шкільних ділянок,  квітників до зимового періоду

пр.місяця

Техпрацівники

Наповнення освітнього середовища 1 класу дидактичними матеріалами

пр.місяця

Класні керівники

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави:

Заходи до Дня захисника України, День українського  козацтва

Відеолекторій «28 жовтня - День вигнання  нацистських окупантів з України»

13.10

28.10

Педпрацівники  

Ціннісне ставлення до себе:

Онлайн -опитування « Моє відношення до шкідливих звичок»

01-06.10

Класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва:

Конкурс фотоколажів до Дня українського козацтва

12-14.10

Класні керівники

Ціннісне ставлення до природи:

Екологічна челендж  «Зелений клас».

до 31.10

Класні керівники

Ціннісне ставлення до праці:

Свято до Дня працівника освіти

 01.10

Вчителі

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей:

Привітання вчителів – пенсіонерів з Святом працівника освіти

01.10

Вчителі  

Залучення учнів до гурткової роботи

пр.місяця

Керівники гуртків

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1. Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

Бесіди щодо підвищення результативності у навчанні  з учнями з початковим рівнем знань.

04-05.10

Вчителі

Офлайн-інтенсив «Кодекс честі у навчанні»

11-15.10

Класні керівники

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу освіти.

Тематичний моніторинг. Стан роботи шкільної їдальні та харчування учнів

Тематичний моніторинг. Система роботи класних керівників з батьками (педрада)

до 30.10

Поточний моніторинг. Виховання громадянської свідомості. Формування активної життєвої позиції.Стан національно-патріотичного виховання.

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання.

Підготовка до Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів, Інтернет-олімпіад, МАН

пр.місяця

Вчителі

Участь здобувачів  у Інтернет-олімпіадах

пр.місяця

Вчителі

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Складання та затвердження плану роботи на канікули

до 22.10

ЗДНВР

2. Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників

Самоосвітня діяльності вчителів

пр..місяця

Вчителі

3. Співпраці зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу освіти.

Розміщення матеріалів для батьків,  учнів на сайті школи, у групі ФБ.

пр.місяця

Вчителі

4. Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Kahoot  «Що таке академічна доброчесність»

07-08.10

Вчителі

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії  розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань

Інструктивно-методична оперативка

1. Про роботу школи в канікулярний час

2. Про підсумки перевірки класних журналів

4. Про стан харчування учнів

5.Про участь у конкурсі «Учитель року»

Щопоне-ділка

Директор

 Перевірка ведення класних журналів (довідка)

до 30.10

Директор

Засідання педагогічної ради

26.10

Директор

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм

Відвідування уроків малодосвідчених вчителів з метою надання допомоги

пр.місяця

Директор

Персональний контроль за роботою вчителів, що атестуються

пр.місяця

Директор

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників

Google-опитування «Підвищення професійного рівня педагога»

пр.місяця

Директор

Підготовка власних матеріалів для участі у Інтернет-семінарах, конференціях

03.09

Директор

4. Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою

Видати накази:

Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху

Про підготовку школи до роботи в осіньо - зимовий період

Про стан роботи з профілактики злочинності

01-30

Директор

5. Реалізації політики академічної доброчесності

Google-опитування вчителів, батьків, учнів «Дотримання академічної доброчесності»

пр.місяця

Колектив

ЛИСТОПАД

 І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

  1. 1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за листопад

До 01.12

Директор

Проводити рейди з перевірки запізнень і відвідування школи здобувачами освіти

постійно

Директор

Контроль за дотриманням  протиепідемічного санітарно-гігієнічного режиму у  класних кімнатах та приміщеннях загального користування у школі

постійно

адміністрація

Забезпечити контроль за безпечним рухом транспортних засобів біля закладу та заборонити в’їзд і паркування їх на території закладу

постійно

адміністрація

Організувати роботу щодо залучення у проведенні заходів з дітьми співробітників ювенальної превенції; фахівців інших служб.

пр.місяця

Директор

Провести бесіди «Правила експлуатації побутових нагрівальних електро- та газоприладів»

1 тиждень місяця

класні керівники

Провести бесіди  «Дорожні знаки»

4 тиждень місяця

класні керівники

Проводити виховні заходи, спрямовані на вироблення навичок здорового харчування

пр.місяця

класні керівники

Проводити контроль за санітарно-гігієнічними умовами навчання і виховання школярів (санітарний стан приміщення школи, класів, санвузлів, температура, освітлення, правильна розстановка парт, станків).

постійно

класні керівники

Формувати в учасників освітнього процесу розуміння необхідності дотримуватися певних правил поведінки в Інтернеті

постійно

класні керівники,

вч. інформатики

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Забезпечення інформацією сайту школи щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії р.но ц (цькування)» від 18 грудня 2018 року за №2657 – VIII

пр.місяця

Директор

Складання банку даних учнів «Зони ризику» та «групи ризику»

постійно

вч. інформатики

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Здійснити аналіз динаміки розвитку інклюзивного навчання відповідно до освітніх потреб

пр.місяця

Асистенти вчителів

Ціннісне ставлення до себе:

Акція «16 днів проти насильства» до Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

10.11

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва:

Квест «Наша мова калинова» до Дня Української писемності та мови

09.11

вчителі,

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави:

Заходи до Дня Гідності та Свободи

Заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів

19.11.

25-26.11

класні керівники

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей:

Заходи щодо відзначення Міжнародного дня толерантності

16.11

Вчителі  

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                           

Ознайомлення здобувачів освіти з критеріями оцінювання навчальних досягнень.

постійно

вчителі-предметники

Методична нарада «Формувальне оцінювання як засіб визначення індивідуальних досягнень кожного учня»

25.11

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.

Здійснення моніторингу якості оцінювання знань учнів (поточне, тематичне, контрольне оцінювання)

пр. місяця

адміністрація

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до самооцінювання

Практичне заняття з учителями «Самооцінювання та взаємооцінювання-один з основних елементів ефективності сучасного уроку»

03.11.

Директор

Сприяння формуванню у здобувачів освіти відповідального ставлення до результатів навчання шляхом використання прийому самооцінювання та взаємооцінювання під час перевірки знань учнів

постійно

вчителі-предметнки

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Обмін досвідом «Використання   iнформацiйно-комунікаційних технологiй при вивченнi предметiв  iнвapiaнтної та варiативної складових»

29.11.

вчителі-предметники

Активізувати індивідуальну роботу з обдарованими дітьми

постійно

вчителі-предметники

Проведення І етапу Міжнародного конкурсу знавців мови ім.П.Яцика

09.11.

уч. укр. мови

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Організація циклу семінарів «Використання ІКТ у освітньому процесі»

пр..місяця

учителі-предметники

Методична нарада «Психологічні основи уроку, схеми аналізу та самоаналізу уроку»

23.11.

Директор

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Інформувати батьків про критерії оцінювання навчальних досягнень учнів

постійно

кл.керівники

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Провести нараду при директорові з питань вивчення документів про академічну доброчесність

08.11.

Директор

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про підготовки до роботи закладу в зимовий період

Про зміст і обсяги домашніх завдань на уроках

Про стан ведення ділової документації закладу, класні журнали

Про дотримання учасниками освітнього процесу встановлених протиепідемічних заходів

що-понеділка

Директор

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Вивчення звернень громадян на сайті школи, у соціальних мережах про діяльність закладу

постійно

адміністрація

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Консультації з підготовки матеріалів до конкурсу «Вчитель року-2024»

постійно

адміністрація

4.Організація освітнього процесу на засадах дитино центризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про проведення акції «16 днів проти насильства»

Директор

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Опрацювати цикл антикорупційних матеріалів на освітній платформі EdEra

пр.місяця

учителі

ГРУДЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1. Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за грудень

До 02.01

Директор

Проводити співбесіди з класними керівниками з питання  контролю за відвідуванням занять учнями 

постійно

класні керівники

Заходи з профілактики шкідливих звичок, запобігання наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, профілактики ВІЛ-інфекцій (СНІДу).

01.12

класні керівники

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час зимових канікул

20-24.12

класні керівники

Провести бесіди: Пожежонебезпечні об’єкти. Новорічні свята, ялинка, гірлянди; користування пічками, камінами

13-17.12

класні керівники

Провести бесіди  «Бути помітним на дорозі – бути у безпеці»

06-10.12

класні керівники

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

медсестра

Вивчення стану адаптації учнів 1 класу до навчання

протягом місяця

Директор

  1. Семінар-тренінг «Способи формування пізнавального інтересу учнів»

15.12

Директор

  1. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Перевірка приміщень, території школи з метою виявлення місць, які потенційно можуть бути небезпечними та сприятливими для вчинення булінгу (цькування)

постійно

адміністрація

Складання порад «Як допомогти дітям упоратися з булінгом»

До 09.12

Класні керівники

Проводити індивідуальні бесіди з метою виявлення позитивних рис і якостей учнів, схильних до правопорушень

постійно

класні керівники

Участь у Всеукраїнському тижні «Стоп булінг»

10-14.12

Класні керівники

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Спільна робота з інклюзивним ресурсним центром по організації навчання дітей з особливими освітніми потребами

пр.місяця

Директор

Розглянути на засіданні педагогічної ради питання організації інклюзивного навчання « Теоретичні аспекти інклюзивної освіти та співвідношення умов її забезпечення з можливостями закладу»

29.12

адміністрація

Провести аналіз ефективності засвоєння навчального матеріалу дитиною з особливими освітніми потребами та коригування індивідуальної навчальної програми

20-24.12

команда супроводу

Ціннісне ставлення до себе:

Заходи до Міжнародного дня прав людини

10.12

класні керівники

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей:

Благодійна акція до Міжнародного Дня людей з особливими потребами «Твори добро, бо ти – людина»

03.12

класні керівники

Ціннісне ставлення до природи:

Акція «Годівничка», конкурс «Найкраща новорічна гірлянда»

20.12

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва:

Проведення новорічних свят

згідно графіку

Класні керівники

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави:

Тиждень національно-патріотичного виховання

За графіком

Класні керівники

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

Доведення до відома батьків методичних рекомендацій оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі

постійно

Класні керівники

Провести моніторинг інформованості про критерії, правила і процедури оцінювання навчальних досягнень учнів

20-24.12

адміністрація

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу .                            

Затвердження графіку відвідування навчальних занять з метою моніторингу якості знань та системи оцінювання учнів

02.12.

адміністрація

Моніторинг стану ведення та перевірки учнівських зошитів з математики та англійської мови

13-17.12

адміністрація

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

Педагогічна онлайн-майстерня «Оцінка і самооцінювання: контроль чи розвиток?»

21.12.

Омельковець О.І.

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Здійснювати моніторинг реалізації індивідуальної освітньої траєкторії

22-24.12

вчителі-предметники

Провести моніторинг використання педагогами освітніх ресурсів, висвітлення педагогічної діяльності у фахових виданнях, електронних ресурсах

пр.місяця

Директор

Систематично і послідовно працювати над підготовкою учнів до конкурсів, турнірів різного рівня

постійно

вчителі-предметники

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Створювати належні умови для якісної самоосвіти вчителів, для підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2025 році.

постійно

адміністрація

Проведення ярмарку педагогічних ідей та технологій

28.12.

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Батьківський всеобуч «Виховання та розвиток творчої особистості дитини через реалізацію співробітництва з батьками»

16.12.

Класні керівники

Консультпункт за участю батьків-фахівців з питань медичного, правового та гуманітарного характеру.

1 тиждень місяця

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Провести моніторинг стану дотримання академічної доброчесності

27-30.12

адміністрація

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про стан виховної роботи за І семестр 2024/2025 н.р.

Про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі

що-понеділка

адміністрація

Засідання педагогічної ради

Про виконання рішень попередньої педради

Про затвердження Орієнтовного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у 2025 році

Про стан виконання освітніх програм в І семестрі 2024/2025 н.р.

Про стан відвідування навчальних занять учнями закладу в І семестрі 2024\2025 н.р.

Стан організації інклюзивного навчання « Теоретичні аспекти інклюзивної освіти та співвідношення умов її забезпечення з можливостями закладу»

29.12

колектив

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

 Інтерактивний семінар «Стратегія налагодження відкритої та довірливої співпраці з усіма учасниками освітнього процесу»

08.12

колектив

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Консультації з питань сертифікації учителів

протягом місяця

Голова МО

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про проведення тижня правових знань

Про підготовку і проведення новорічних свят

Про затвердження номенклатури справ

Про виконання навчальних планів і програм за І семестр 2024\2025 н.р.

Про підсумки проведення тижня правових знань

Директор  

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Проведення антикорупційних уроків

9.12

класні керівники

                                                         ІІ СЕМЕСТР

СІЧЕНЬ

І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за січень

до 01.02

Директор

Засідання Ради профілактики

Про результати перевірки стану контролю за відвідуванням учнями навчальних занять.

26.01.

Онісковець І.М.

Провести бесіди «Правила пожежної безпеки у вашому домі. Гасіння пожежі в будинку. Правила поводження під час пожежі»

17-21.01

класні керівники     

Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики гельмінтозів

24-28.01

Медсестра

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

  1. Семінар-практикум «Методи самоуправління освітнім процесом»

12.01.

адміністрація

Індивідуальні консультації батьків з питань виховання, навчання сімейних стосунків.

постійно

класні керівники

  1. Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Ознайомлювати педагогічних працівників школи з оновленням нормативно-правової бази щодо насильства відносно та за участі дітей, порядку дій щодо виявлення і припинення фактів жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення

постійно

адміністрація

Пам'ятка  «Протидія булінгу»

24-28.01

класні керівники

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Забезпечувати консультування батьків дітей з ООП з особливостей навчання і розвитку дитини

постійно

Команда супроводу  

Ціннісне ставлення до природи:

Конкурс малюнків «Природа мого рідного краю»

25.01.

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва:

Фольклорне свято  «Різдвяний вертеп»

згідно графіку

класні керівники     

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави:

Години спілкування та виховні заходи до Дня Соборності України.

20-21.01

класні керівники     

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                      

Створити папки «Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів»

до 10.01

учителі-предметники

Науково-педагогічний семінар з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання

12.01.

адміністрація

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу .                               

Розробити план індивідуальної роботи з учнями, які показали низький рівень успішності (за потреби)

за потреби

учителі-предметники

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Розробити календарно-тематичне планування

до 15.01.

учителі-предметники

Провести аналіз реалізації календарно-тематичних планів

до 10.01.

голова методичного об’єднання

Продовжити роботу з виявлення обдарованих дітей, які навчаються в закладі

постійно

учителі-предметники

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Підготовка та публікація матеріалів за темами професійної діяльності

пр. місяця

учителі-предметники

Провести шкільну виставку педагогічних ідей та технологій вчителів

27.01.

Директор

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Проведення анкетування серед учнів і батьків з метою виявлення громадської думки за анкетою «Учитель очима дітей»

24-28.01

класні керівники

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Розглянути на засіданні шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів питання дотримання академічної доброчесності

січень

Голова МО

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про виконання річного плану закладу у І семестрі 2023\2024 н.р.

Про складання графіку відпусток працівників закладу на 2024 рік

Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу у ІІ семестрі 2023\2024 н.р. Проведення інструктажів

Навчання в умовах воєнного стану.

що-понеділка

Директор

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Круглий стіл «Роль педагогів, батьків, дітей у створенні комфортного освітнього середовища»

10.01.

Цюзь Л.М.

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Підготовка матеріалів до конкурсу-ярмарки педагогічної творчості

пр.місяця

вчителі

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про підсумки проведення контролю за адаптаційним періодом учнів 1 класу

Про результати перевірки  стану ведення класних журналів.

Директор

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Ознайомлення з посібником « Світлофор освітньої доброчесності»

Січень

Педпрацівники

ЛЮТИЙ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за лютий

До 01.03

класні керівники

Проводити роз’яснювальну роботу  з батьками здобувачів освіти щодо їх відповідальності за відвідуванням учнями занять

постійно

класні керівники

Провести бесіди «Запобігання виникненню пожежі від електроструму та правила гасіння пожежі, викликаної електрострумом. Дії учнів при пожежі»

01-04.02

класні керівники

Провести бесіди «Пасажир в автомобілі»

14-18.02

класні к-ки

Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики дифтерії

пр.місяця

Медсестра

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

Розглянути на нараді при директорові питання про стан цивільного захисту в навчальному закладі, вивчення нормативних документів.

14.02.

ДШ

Провести поглиблену діагностику учнів, які мають труднощі в пристосування до навчання з метою виявлення причин низького рівня адаптованості та надання рекомендацій дорослим щодо сприяння повноцінній адаптації першокласників

14-18.02

класні керівники

  1. 2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

  1. Круглий стіл для батьків «Поговоримо про булінг та кібербулінг»

18.02.

Класні керівники

Тренінг для педагогів «Конфлікти – це норми життя?»

04.02.

Директор

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Ціннісне ставлення до себе

Заходи до Дня безпечного Інтернету

07-09.02

вчителі інформатики

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Свято «Масляна».

21-25.02

педпрацівнкики

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи до Дня Пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

Патріотичні заходи «Небесна сотня у наших серцях» до Дня вшанування подвигів учасників Революції гідності й увінчення пам’яті Героїв Небесної Сотні

17-18.02

класні керівники

Ціннісне ставлення до праці

Книжкова майстерня до Дня рідної мови

21-25.02

Асистенти вчителів

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                           

Провести опитування та анкетування здобувачів освіти про об’єктивність оцінювання у закладі

07-11.02

адміністрація

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                             

Провести  тренінги з питань мотивації до навчання

09-11.02

Класні керівники

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

Оновити дані творчих паспортів учнів

пр.місяця

Онісковець І.М.

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Семінар-практикум «Складання кейса вчителя з формування ключових компетентностей здобувачів освіти»

24.02.

вчителі

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Круглий стіл для вчителів з обміну досвідом: «Робота з обдарованими учнями»

12.02.

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Розміщення матеріалів для батьків, учнів на сайті школи, у групі ФБ

постійно

вчителі

Консультпункт за участю батьків-фахівців з питань медичного, правового та гуманітарного характеру.

1 тиждень місяця

адміністрація

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Круглий стіл з елементами тренінгу «Академічна доброчесність-шлях до успіху»

19.02.

Цюзь Л.М.

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Засідання педагогічної ради

Про виконання рішень попередньої педради

Про невідкладні заходи, спрямовані на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу в закладі

Колектив

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Педагогічний лекторій «Психологічний клімат-створення комфортних умов для здобувачів освіти та педагогічних працівників»

04.02

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Обмін думками «Кадрова політика як складова управління персоналом» (за підсумками участі педпрацівників у вебінарах)

11.02

учителі

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про підсумки участі здобувачів освіти у конкурсах

Директор

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Тренінг «Формування доброчесного освітнього середовища через використання антикорупційних інструментів для роботи в освітньому процесі».

25.02

БЕРЕЗЕНЬ

                                            І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за березень

До 01.04

класні керівники

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час  весняних  канікул

21-25.03

класні керівники

Провести бесіди «Домедична допомога постраждалим від пожеж. Шкідливість і небезпечність куріння»

14-18.03.

класні керівники

Провести бесіди «Основні види ДТП. Поведінка при ДТП»

01-04.03

класні керівники

Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики гепатиту А

пр.місяця

Медсестра

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

Формувати навички користування правилами безпечної поведінки в Інтернеті

постійно

Кл. кер-ки

Вч. Інф-ки

Евакуаційні шляхи утримувати у вільному стані

постійно

Булейко А.І.

Відпрацювати питання порядку проведення Дня цивільного захисту

29.03

Директор

Психологічний тренінг «Критерії вихованості особистості»

30.03

Психол.служба

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Проходження безкоштовного курсу «Недискримінаційний підхід у навчанні» на сайті EdEra, «Протидія та попередження булінгу в закладах освіти» (освітня платформа «PROMETHEUS»)

28-31.03.

класні керівники

Міні – тренінг «Як навчити дітей безпечної поведінки в Інтернеті»

07-11.03.

вч. Інф-ки

Батьківський всеобуч «Агресивна поведінка підлітків. Що таке батьківський авторитет»

30.03

класні керівники

Проводити індивідуальні бесіди з учнями, схильними до правопорушень

постійно

класні керівники

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Здійснювати моніторинг навчальних досягнень здобувачів освіти, їх динаміки та результативності для підвищення якості освіти у закладі

постійно

адміністрація

Ціннісне ставлення до себе

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

21-25.03

класні керівники

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Декада пам’яті Т.Г. Шевченка «Ти син України, ти дух її вічно живий».

07-11.03

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Заходи до Всесвітнього дня поезії

21.03

класні керівники

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                           

Тренінг з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання

24.03.

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                             

Розглянути на нараді при директорові питання «Вивчення особистого поступу здобувачів освіти»

21.03.

ДШ

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

Узагальнити результативність роботи обдарованої учнівської молоді  за навчальний рік

пр.місяця

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Воркшоп «Застосування ІКТ в освітньому процесі»

29.03

Вчителі

Нарада при директору «Формування суспільних цінностей у здобувачів освіти у процесі їх навчання, виховання та розвитку»

30.03

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Участь  у конференціях, семінарах, курсах підвищення кваліфікації

пр.місяця

вчителі-предметники

Методична нарада «Інновації в педагогіці, психології» (огляд методичних журналів)

03.03.

Директор

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Провести методичну нараду  «Навчальні заняття, побудовані на особисто-орієнтованій взаємодії, -можливість здійснити індивідуальний підхід, стимулювати пізнавальну активність дітей з особливими освітніми потребами»

11.03.

Директор

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Анкетування «Самооцінювання та рефлексія»

18.03.

Директор

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про стан організації харчування

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм у закладі

Вивчення особистого поступу здобувачів освіти

що-понеділка

ДШ

Засідання педагогічної ради

Про виконання рішень попередньої педради

Про звільнення від ДПА учнів 4 класу у 2024\2025 н.р.

Прохід атестації педагогічних працівників

Про стан профілактичної роботи із запобігання правопорушенням серед неповнолітніх

Про стан виконання заходів з протидії булінгу в закладі

Колектив

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Воркшоп  «Партнерство та комунікація з батьками»

29.03

Кл. кер-ки

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Моніторинг застосування педагогічними працівниками «Google-інструментів»

28-31.03

адміністрація

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про результати перевірки класних журналів.

Про дотримання санітарно-гігієнічних норм під час організації освітнього процесу

Про стан профілактичної роботи із запобігання правопорушенням серед неповнолітніх

. адміністрація

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Онлайн- та офлайн-опитування педагогів,  адміністрації, батьків, учнівства щодо стану та перспектив партнерських взаємин і практик доброчесності у школі.

28-31.03.

Директор, вчителі

КВІТЕНЬ

І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за квітень

до 01.05

Провести бесіди «Основні правила пожежної безпеки під час відпочинку у лісі»

04-08.04

класні керівники

Провести бесіди «Безпека руху велосипедиста»

11-15.04

класні кер-ки

Проводити просвітницьку роботу серед батьків про необхідність оздоровлення їхніх дітей

постійно

класні керівники

Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики захворювань органів зору

згідно графіку

Медсестра

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Круглий стіл для педколективу «Безпечна школа. Маски булінгу»

21.04

Директор

Години відвертого спілкування за участю представників Національної поліції «Не допускай проявів булінгу над собою. Допоможи другу»

18-22.04

класні керівники

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Спільна робота з інклюзивним ресурсним центром по підсумках роботи з дітьми з особливими освітніми потребами

пр.місяця

Директор

Ціннісне ставлення до себе

Тиждень безпеки життєдіяльності. Заходи до Дня  охорони праці. День ЦЗ.

26-29.04

класні керівники

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Звіт про проведену роботу в класі «Обличчя класу»

пр.місяця

класні керівники

Ціннісне ставлення до праці

Виставка Великодніх композицій

18-22.04

класні керівники

Ціннісне ставлення до природи

Заходи до Міжнародного дня птахів

01.04

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Конкурс на кращу рекламу «Мій клас»

пр. місяця

класні керівники

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави

Заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф та річниці Чорнобильської трагедії

25-29.04

класні керівники

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.                           

Анкетування учнів та батьків щодо об’єктивності та справедливості системи оцінювання в закладі

25-29.04

адміністрація

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                             

Теоретичний моніторинг. Стан харчування учнів у закладі. Робота шкільної їдальні

18-22.04.

Класні керівники

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Семінар «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу»

15.04.

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Використання онлайн-платформ для професійного самовдосконалення

постійно

учителі предметники

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Організація родинних  пікніків

пр.міс

Класні ке-и

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Інтерактивний семінар «Академічна доброчесність в дії»

21.04

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про підготовку закладу до закінчення 2024\2025 н.р.

Про стан ведення ділової документації закладу, класних журналів

Про виконання графіка курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками школи у 2024-2025 навчальному році

Про організоване закінчення 2024-2025 навчального року та проведення ДПА для учнів 4 класу

що-понеділка

ДШ

Засідання педагогічної ради

Про виконання рішень попередньої педради

Про підготовку до закінчення 2024\2025 н.р., організацію повторення вивченого матеріалу та проведення підсумкового контролю знань учнів закладу

27.04.

Колектив

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Педагогічний семінар  «Створення позитивної атмосфери як чинник підвищення якості освітнього процесу»

20.04

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про підсумки проведення Дня цивільного захисту

Про організоване закінчення 2024-2025 навчального року та проведення ДПА для учнів 4 класу

Про створення робочих груп з розроблення річного плану роботи закладу освіти на наступний навчальний рік

Директор

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Поширення власного досвіду роботи учителів з організації дотримання принципів академічної доброчесності у соцмережах, власних блогах і сайтах.

постійно

учителі

ТРАВЕНЬ

     І. ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Зміст

Дата

Відповідальні

Примітка

1.Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці

Контроль за відвідуванням учнями занять, попередження пропусків

щоденно

класні керівники

Аналіз відвідування учнями закладу за травень

До 01.06

класні керівники

Забезпечити проведення бесід щодо запобігання дитячому травматизму під час літніх канікул

23-27.05

класні керівники

Організувати та провести екскурсії для учнів до пожежної частини

30-31.05

класні керівники

Провести тематичні класні години на тему безпеки дорожнього руху

16-20.05

класні керівники

Проводити санітарно-просвітницьку роботу з учнями, батьками, працівниками школи щодо профілактики захворювань опорно-рухової системи

згідно графіку

Медсестра

Проводити обстеження школярів на наявність педикульозу інших захворювань

постійно

Медсестра

Провести практичні тренування з учнями  щодо дій у разі виникнення пожежі 

10-13.05

класні керівники

Консультації для батьків майбутніх першокласників

пр.міс-я

адміністрація

2.Створення освітнього середовища, вільного від будь-яких форм насильства та дискримінації

Проведення моніторингу безпечності та комфортності закладу освіти шляхом анкетування

16-27.05

адміністрація

Розвивальне заняття «Як приборкати власних драконів»

16.05

3.Формування інклюзивного, розвивального та мотивуючого до навчання освітнього простору

Узагальнення роботи   за індивідуальною та інклюзивною  формою навчання

пр.місяця

адміністрація

Ціннісне ставлення до себе

Двотижневик «Увага, діти на дорозі !»

16-27.05

класні керівники

Ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей

Заходи до Дня Пам’яті та примирення

06.05

класні керівники

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва

Свято останнього дзвоника. День вишиванки.

Заходи до Дня матері та Всесвітнього дня родини

пр. місяця

класні керівники

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і д-и

Заходи до Дня пам’яті жертв політичних репресій

класні керівники

ІІ. СИСТЕМА ОЦІНЮВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

1.Наявність відкритої, прозорої і зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання їх навчальних досягнень.

Онлайн-курс з теми компетентнісного підходу в системі оцінювання

пр.місяця

2.Застосування внутрішньої системи оцінювання роботи закладу.                              

3. Спрямованість системи оцінювання на формування в здобувачів освіти відповідальності за результати свого навчання, здатності до само оцінювання.

Підготувати звіти про роботу з обдарованими учнями

до 25.05.

Директор

Оприлюднити інформацію про результати участі здобувачів освіти в конкурсах, турнірах різних рівнів

до 25.05.

Директор

ІІІ. ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1.Ефективне планування педагогічними працівниками своєї діяльності, використання сучасних освітніх підходів до організації освітнього процесу з метою формування ключових компетентностей здобувачів освіти.

Провести педраду «Про роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей особистості»

30.05

2.Постійне підвищення професійного рівня й педагогічної майстерності педагогічних працівників.

Скласти план роботи щодо здійснення інноваційної освітньої діяльності на різних рівнях

до 24.05.

Створення та оприлюднення авторських розробок

пр.місяця

Вч.-предм

3.Співпраця зі здобувачами освіти, їх батьками, працівниками закладу.

Створення морально безпечного освітнього простору, формування позитивного мікроклімату та толерантної міжособистісної взаємодії

постійно

класні керівники

Консультпункт за участю батьків-фахівців з питань медичного, правового та гуманітарного характеру.

1 тиждень місяця

4.Організація педагогічної діяльності та навчання здобувачів освіти на засадах академічної доброчесності.

Засідання МО  «Виховуємо академічну доброчесність в школі»

23-27.05

Голова МО

ІV. УПРАВЛІНСЬКІ ПРОЦЕСИ

1.Наявність стратегії розвитку та системи планування діяльності закладу, моніторинг виконання поставлених цілей і завдань.

Наради при директорові

Про підсумки роботи закладу з питань попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей у ІІ семестрі

Про підсумки виконання річного плану у 2024\2025 н.р.

що-понеділка

адміністрація

Засідання педагогічної ради

Про виконання рішень попередньої педради

Про виконання освітніх программ

Про перевід учнів на наступний рік навчання та випуск учнів з закладу

Про попереднє тижневе навантаження педпрацівників на 2025-2026 навчальний рік

31.05

Колектив

2.Формування відносин довіри, прозорості, дотримання етичних норм.

Вивчення думки батьків щодо якості роботи школи і якості освіти (онлайн анкетування)

16-20.05

класні керівники

Створення безпечного емоційно-психологічного середовища: розвиток в учасників освітнього процесу соціально-емоційної грамотності, толерантності, прийняття різноманітності

постійно

адміністрація, класні керівники

3.Ефективність кадрової політики та забезпечення можливостей для професійного розвитку педагогічних працівників.

Нарада «Про підсумки участі педагогів в професійних конкурсах, проєктах»

27.05.

Директор

4.Організація освітнього процесу на засадах людиноцентризму, прийняття управлінських рішень на основі конструктивної співпраці учасників освітнього процесу, взаємодії закладу освіти з місцевою громадою.

Видати накази:

Про організоване закінчення 2024\2025 н.р.

Про підсумки проведення Дня цивільного захисту

Про виконання освітніх програм за ІІ семестр 2024\2025н.р.

Про зарахування учнів до 1 класу

Про організацію та проведення Свята останнього дзвоника

Про підсумки організації та ефективності методичної роботи з педагогічними кадрами у 2024\2025 навчальному році

Директор

5.Реалізація політики академічної доброчесності.

Інформування  на  веб-сайті  закладу та   в  соціальних  мережах  про  заходи   щодо   забезпечення  принципів та  правил   академічної   доброчесності

до 27.05

Вчителі -предметники

Додаток 1

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН  АтестаціЇ вчителів

 ПІП

 2022-

2023 н.р.

 2023-

2024 н.р.

2024-

2025 н.р.

2025-2026 н.р

2026-

2027 н.р

2027-

2028 н.р.

2017/18 н.р.

2018/19н.р.

11  1

Коток  

Надія Юріївна

                     

 

222   2

О      Омельковець

Олена Іванівна

 

           3 

Мичак

Лариса Петрівна

 

33       4

Цюзь

Людмила Марківна

 

3         5

  Корінець

Світлана Василівна

 

5         6

Онісковець

Ірина Миколаївна

 

6         7

Лазарець

Ольга Петрівна

 

8         8

Гудімова

Аліна Валентинівна

 

12      9

Корінець

Ганна Володимирівна

                       

 

 

                                                                                                                             Додаток 2

ПЛАН засідань педагогічної

ради ТИННЕНСЬКОЇ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ на 2024/2025 навчальний рік

СЕРПЕНЬ

  1. Про виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради
  2. Про вибір секретаря педагогічної ради.
  3. Про підсумки роботи діяльності закладу у 2023/2024 н.р. та завдання педагогічного колективу щодо підвищення якості освітнього процесу у 2024/2025 н.р.
  4. Про нормативно-правове забезпечення організованого початку нового 2024/2025 н.р..
  5. Про використання годин варіативної складової.
  6. Про затвердження річного плану школи на 2024/2025 н.р.; погодження режиму роботи закладу на 2024/2025 н.р.; затвердження тематики засідань педагогічних рад на 2024/2025 н.р.; затвердження структури навчального року. Схвалення: освітньої програми Тинненської початкової школи на 2024/2025 н.р.; навчального плану школи на 2024/2025 н.р.; свідоцтв досягнень для учнів 1-2 класів та для учнів 3-4 класів.
  7. Про затвердження річного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2025 рік.
  8. Про розгляд заяв батьків на інклюзивну та індивідуальну (педагогічний патронаж) форми навчання (за наявності).
  9. Про організацію методичної роботи в закладі. Про обрання голови МО вчителів початкових класів.
  10. Про оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 1-4 класів НУШ.
  11. Про створення безпечного освітнього середовища, формування в дітей ціннісних життєвих навичок.
  12. Про підсумки роботи щодо запобігання всім видам дитячого травматизму у 2023/2024 н.р. та завдання на 2024/2025 н.р.
  13. Про запобігання та протидію булінгу. Затвердження Плану заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу.
  14. Про проведення самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти.
  15. Про затвердження розподілу педагогічного навантаження у 2024/2025 н.р.
  16.  Про роботу закладу в умовах воєнного стану.

ЖОВТЕНЬ

  1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
  2. Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.
  3. Про соціально – педагогічний супровід дітей з ООП. Система педагогічних впливів для забезпечення психологічного комфорту у навчанні як умова ефективної соціалізації учня.
  4.  Про  стан адаптації учнів 1класу.

ГРУДЕНЬ

  1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
  2. Про інноваційні процеси у створенні сучасного уроку. Роль особистості вчителя у формуванні комплексу навичок математичної компетентності учнів 1-4 класів в умовах НУШ.
  3.  Про формування дослідницьких компетенцій учнів на уроках. Розвиток та творча реалізація результатів інноваційного пошуку педагогів закладу освіти.
  4.  Про аналіз травматизму учасників освітнього процесу у І семестрі та запобігання травматизму під час освітнього процесу та в побуті.
  5. Про відвідування здобувачами освіти навчальних занять у І семестрі 2024/2025 н.р.

БЕРЕЗЕНЬ

  1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
  2. Про розвиток професійної компетентності вчителя у контексті реалізації нових Державних стандартів і використання інноваційних освітніх технологій.
  3. Про сучасний виховний процес: сприяння духовності, моральності та формуванню здорового способу життя в умовах НУШ.

КВІТЕНЬ

  1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
  2. Про організований порядок закінчення 2024/2025 навчального року.
  3. Про організацію та проведення ДПА в 4 класі.
  4. Про погодження завдань для проведення ДПА.
  5. Про звільнення від державної підсумкової атестації учнів 4 класу.
  6. Про впровадження цифрової грамотності та проєктної діяльності здобувачів освіти на уроках інформатики.

ТРАВЕНЬ

  1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
  2. Про переведення учнів 1-3 класів до наступних класів та нагородження Похвальними листами.
  3. Про випуск учнів 4 класу.
  4. Про результати самооцінювання якості освітньої діяльності навчального закладу та шляхи її вдосконалення.
  5. Про аналіз роботи школи за 2024-2025 н.р. Про погодження проєкту навчального плану на 2025/2026 навчальний рік.
  6. Про попереднє педагогічне навантаження педагогічних працівників у 2025/2026 н.р.

                                                                         додаток 3

                                                                            ПЛАН                                                   

засідань нарад при директору

на 2024/2025 навчальний рік

№ з/п

Термін

Зміст

Відпові-дальні

Відмітка про в-ня

1

Серпень

1. Про стан готовності закладу до початку 2024-2025 н. р.

2. Про інформаційне забезпечення вебсайту закладу.

3. Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі. Проведення інструктажів.

4. Про виконання нормативних документів з питань дотримання в закладі встановлених протиепідемічних заходів.

5.  Про інформування учнівського та батьківського колективів про особливості організації роботи закладу у 2024-2025 н. р.

6. Про складання педагогічними працівниками закладу календарно-тематичного планування з реалізації освітніх програм

8. Про виконання нових нормативно-правових актів України.

9. Про роботу в умовах воєнного стану.

2

Вересень

1. Про виконання Плану заходів з організованого початку 2024-2025 н. р.

2. Про аналіз обліку руху учнів закладу на початок 2024-2025н. р.

3. Про забезпечення звітності закладу на початок 2024-2025н. р.

4. Про режим роботи закладу.

5. Про дотримання в закладі законодавства з питань карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів.

6.Про організацію харчування учнів закладу.

7. Про організацію та стан виховної роботи в закладі.

8. Про виконання нових нормативно-правових актів України.

9. Про організацію роботи закладу з питань запобігання та протидії проявам насильства серед учасників освітнього процесу.

10. Про підготовку укриття.

3

Жовтень

1. Про виконання нових нормативно-правових актів України.

2.  Про підготовку закладу до роботи в осінньо-зимовий період.

3.   Про організацію та стан позакласної роботи. Аналіз залучення учнів закладу в гуртках, секціях, факультативах.

 

4

Листопад

1. Про зміст і обсяги домашніх завдань на уроках.

2. Про ведення ділової документації закладу, класні журнали.

3. Про дотримання учасниками освітнього процесу встановлених протиепідемічних заходів.

5. Про виконання нових нормативно-правових актів України.

6. Про виконання дій учасників освітнього процесу під час повітряної тривоги.

5

Грудень

1. Про виконання нових нормативно-правових актів України.

2. Про систему роботи класних керівників, учителів з попередження дитячого травматизму, профілактики правопорушень і злочинності, наркоманії, СНІДу у І семестрі 2024/2025 н. р.

3.  Про виконання освітніх програм за І семестр.

6

Січень

1.  Про виконання річного плану закладу у І семестрі 2024-2025 н. р.

2. Про складання графіку відпусток працівників закладу на 2025 рік.

3. Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу у ІІ семестрі 2024-2025  н. р. Проведення інструктажів.

4. Про дотримання законодавства з питань запобігання та протидії проявам насильства серед учасників освітнього процесу.

5. Про виконання нових нормативно-правових актів України

7

Лютий

1. Про підготовку до ДПА.

2. Про організацію роботи з батьками.

3. Про взаємодію закладу із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильствуу І семестрі 2024-2025 н. р.

4. Про виконання нових нормативно-правових актів України

8

Березень

1. Про підготовку до проведення Дня ЦЗ.

2.  Про виконання нових нормативно-правових актів України

9

Квітень

1. Про підготовку до закінчення 2024-2025 н. р.

2.  Про ведення ділової документації закладу, класні журнали.

3. Про виконання нових нормативно-правових актів України

10

Травень

1. Про перевірку умінь і навичок читання учнів 1-4-х класів.

2. Про виконання освітніх програм, оцінювання учнів закладу.

3. Про підсумки роботи закладу з питань попередження дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей у ІІ семестрі 2024-2025н. р., профілактики правопорушень.

4. Про затвердження попереднього навчального навантаження педагогічних працівників на 2024-2025н. р.

5. Про підсумки виконання річного плану у 2024-2025 н. р.

6. Про виконання нових нормативно-правових актів України

11

Червень

1. Про організацію закінчення 2024-2025 н. р.

2. Про проведення внутрішнього аудиту управлінської документації закладу.

3. Про підготовку школи до нового 2024-2025 н. р.

4. Капітальний та поточний ремонт систем, приміщень закладу

                                                        

                                                                                                                  Додаток 4

Становлення і розвиток виховної системи

 у

2023-2024 навчальному році

Виховання  найбільш важлива і найбільш суперечлива сфера педагогічної діяльності на сучасному етапі. Завданням виховання є створення необхідних умов, за яких може розвинутися активний громадянин сучасного суспільства, що добре знає себе та вміє правильно використовувати власний потенціал.

Основною метою у вихованні учнів у 2024-2025 навчальному році буде формування громадянина, патріота, інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ. 

Основними документами у сфері освітньої політики щодо патріотичного виховання підростаючого покоління на 2024-2025 навчальний рік є Указ Президента України від 18 травня 2019 року № 286/2019 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання” та Концепція національно-патріотичного виховання.

Згідно концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, здійснювати виховну діяльність у відповідності до наступних ключових напрямів: 

Ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави.

Ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей.

Ціннісне ставлення до природи.

Ціннісне ставлення до праці.

Ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Ціннісне ставлення до себе.

Превентивне виховання.

Сприяння творчому розвитку особистості

Педагогічний  колектив  школи вбачатиме головну мету національного виховання в набутті молодим поколінням соціального досвіду, успадкуванні духовних надбань українського народу, досягненні високої культури міжнаціональних взаємин, формуванні у молоді незалежно від національної належності особистісних рис громадян Української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральної,художньо-естетичної, правової, трудової, екологічної культури.

Загальна характеристика 

учнівського колективу на 2024-2025 навчальний рік.

У Тинненській початковій школі  у 2024-2025  н.р. навчається 69 здобувачів освіти.

Соціальний стан учнівського колективу школи такий:

Всього здобувачів освіти: 69

- Дівчат - 32

- Хлопців - 37

- Діти сироти - 0

- Діти – пів-сироти - 0

- Діти  з інвалідністю – 0.

- Діти – чорнобильці - 69

- Діти з багатодітних сімей - 52

- Діти воїнів - інтернаціоналістів - 0

- Діти з малозабезпечених сімей - 0

- Діти з неповних сімей - 0

- Діти ромської народності - 0

- Діти з неблагополучних сімей - 0

- Діти, які є жертвами насильства в сім’ї 0

- Діти, батьки яких були або є в ЗСУ – 0.

- Діти з особливими освітніми потребами – 3.

- Учні, які взяті на профілактичний облік:

- внутрішкільний - 0

- в кримінальній міліції у справах неповнолітніх - 0

- в службі у справах неповнолітніх 0.

Додаток №5

                                                                                      План заходів

щодо організованого початку 2024/2025 навчального року

№ з/п

Заходи

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5

Організаційно-педагогічні заходи

1.

Звіт директора школи про виконану роботу у 2023/2024 навчальному році перед громадськістю

Червень

2.

Підготовка навчальних планів на 2024/2025 навчальний рік

До 25.06

3.

Підготовка до участі у огляді готовності закладів освіти до 2024/2025 навчального року

З 04.08

4.

Завершення комплектування закладу освіти педагогічними працівниками та технічним персоналом

До 28.08

5.

Здійснення системи заходів щодо завершення підготовки школи до нового навчального року

До 31.08

6.

Доведення до відома педагогічних працівників школи  інструктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України про особливості викладання навчальних предметів у 2024/2025 навчальному році, іншої науково-методичної літератури щодо організації та методичного забезпечення освітнього процесу упродовж 2023/2024 навчального року

До 01.09

7.

Проведення засідання серпневої педради, розгляд проєкту річного плану роботи школи на 2024/2025 навчальний рік

31.08

8.

Комплектування 1 класу

До 31.08.

9.

Формування мережі школи

До 04.09.

10.

Складання графіків проведення гуртків

До 01.09.

11.

Складання наказу по школі про склад учнів  1-4-х класів і внесення змін до алфавітної книги

До 01.09.

12.

Організація навчання учнів за індивідуальною формою (педагогічний патронаж)

До 01.09.

13.

Складання графіків чергування в школі вчителів

До 01.09.

14.

Організація  контролю  за  відвідуванням учнями навчальних занять

Щоденно

класні керівники

15.

Створення оптимальних умов для адаптації до навчання учнів 1 класу

З  01.09.

педпрацівники

16.

Забезпечення актуальності бази даних ДІСО

До 01.09.

За потребою

Директор

17.

Складання тарифікації вчителів закладу освіти на 2024/2025 навчальний рік

До 03.09.

18.

Проведення інструктивно-методичної наради з педагогічними працівниками щодо ведення шкільної документації

До 03.09.

19.

Підготовка звітів ЗНЗ-1, РВК-83 та ін.

До 03.09.

Директор

20.

Проведення обліку малозабезпечених, неповних, багатодітних,  неблагонадійних сімей; учнів-сиріт, напівсиріт, дітей, що залишились без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, що потерпіли  від аварії на ЧАЕС, учнів девіантної поведінки, дітей сімей, які опинилися в складних життєвих умовах, дітей, батьки яких служать в ЗСУ, внутрішнього переміщених осіб.

До 11.09.

класні керівники

Заходи щодо охорони життя та здоров¢я учнів, учителів

21.

Перевірка спортивного обладнання

До 19.08.

Булейко А.І.

22.

Підписання актів на дозвіл проведення навчальних занять в кабінеті інформатики, спортзалі, на ігровому майданчику

До 19.08.

 Коток Н.Ю.

Комісія

23.

Перевірка дотримання санітарно-гігієнічних норм у шкільних приміщеннях (освітлення, маркування інвентаря та меблів тощо)

До 31.08.

Булейко А.І.

24.

Перевірка  засобів пожежогасіння

До 01.09.

Булейко А.І.

25.

Видання наказів про організацію роботи з охорони праці, пожежної безпеки у 2022/2023 навчальному році

До 04.09.

 Коток Н.Ю.

26.

Контроль за проходженням медичних оглядів працівниками закладу

До 01.09.

 Медична сестра

27.

Забезпечення вивчення учнями школи правил дорожнього руху, правил пожежної безпеки та проведення класними керівниками бесіди з усіх видів дитячого травматизму

Упродовж 2024/2025н.р.

Згідно плану

класні керівники

                                                 

                                         Додаток №6

План заходів

щодо порядку організованого закінчення 2024/2025 навчального року

та проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу

№ з/п

Заходи

Термін

Відповідальні

Відмітка про виконання

1

2

3

4

5

1.

Ознайомлення, повторення та вивчення педагогічними працівниками закладу освіти нормативних документів та розпорядчих актів Міністерства освіти і науки України про порядок організованого закінчення 2024/2025 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів 4  класу.

Лютий – квітень

2025 року

2.

Контроль за організованим закінченням навчальних занять та виконання у повному обсязі навчальних планів і програм

Травень-червень 2025 року

3.

Контроль за проведенням інформаційно-роз’яснювальної роботи у закладі освіти серед учнів, батьків, громадськості про порядок організованого закінчення 2024/2025 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу:

  • Оформленням динамічних інформаційних стендів з питань закінчення навчального року;
  • проведенням класних батьківських зборів.

Квітень –

червень

2025 року

4.

Забезпечення методичного супроводу організованого закінчення 2024/2025 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу.

Березень – червень

2025 року

5.

Проведення інструктивно-методичної наради з педагогічними  працівниками закладу освіти щодо закінчення 2024/2025 навчального року.

До 12.04.2025

6.

Створення державних атестаційних комісій на 2024/2025 навчальний рік для проведення державної підсумкової атестації учнів 4 класу

До 29.04.2025

7.

Підготовка, погодження та затвердження матеріалів ДПА

До 29.04.2025

8.

Контроль за організованим закінченням навчальних занять, якісним виконанням у повному обсязі навчальних програм з навчальних предметів навчального плану, повного та якісного виконання  Державного стандарту початкової загальної освіти

До 28.05.2025

9.

Проведення засідання педрад з питань:

  • закінчення навчального року;
  • проведення ДПА в 4 класу;
  • переведення учнів до наступних класів.

Згідно з планом роботи школи

                     

 Додаток № 7

Моніторингові дослідження у Тинненській початковій школі

Етапи дослідження

№ з/п

Зміст роботи

Термін

Відповідальні

Відмітка

про виконання

І. Підготовчий

1.

Аналіз теоретичних основ освітнього моніторингу.

Серпень

2.

Інформація про узагальнені дані анкетування учнів, батьків, учителів.

Серпень

3.

Продовжити роботу щодо визначення інструментарію для здійснення моніторингу (кваліметричні моделі, анкети, графіки) за різними напрямами роботи

Упродовж навчального року

4.

Ознайомлення з напрямками оцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі освіти

Серпень

ІІ. Практичний

5.

Здійснення діагностування:

- учнів 1 класу з метою вивчення рівня адаптованості першокласників у школі;

Вересень

- учнів 4 класу з метою вивчення рівня готовності учнів до переходу в основну школу

Січень

6.

Проведення анкетування:

- учнів, батьків з метою підготовки робочого навчального плану на наступний навчальний рік, розподілу варіативної складової

Листопад

7.

Здійснювати моніторинг реалізації Стратегії розвитку закладу освіти

Постійно

8.

Проведення самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі освіти у 2024/2025 навчальному році

Упродовж навч. року

ІІІ. Аналітичний

9.

Узагальнення результатів. Побудова діаграм

Упродовж навч. року

10.

Прийняття управлінських рішень

Упродовж навч. року

IV. Коригувальний

11.

Регулювання вищезазначених процесів

Систематично

 Додаток № 8

Програма здійснення внутрішнього контролю у Тинненській початковій школі

Питання, які підлягають контролю

Місяці проведення

Вихідна інформація

Відмітка про

виконання

Примітка

09

10

11

12

01

02

03

04

05

06

1.

Забезпечення організованого початку навчального року

+

Накази,стат. звіти, розклади, графіки

2.

Адаптація учнів 1 класу

до навчання та перебування в школі

+

+

+

Наказ,інформація,довідки,нарада при директору

3.

Ведення шкільної документації

+

+

+

+

+

Довідки,накази

4.

Календарне планування

+

+

Довідки

5.

Стан виконання навчальних програм

+

+

Накази,І та ІІ семестри

6.

Про хід підготовки учнів 4 класу до ДПА

+

+

+

Нарада при директору

7.

Перевірка ведення класних журналів

+

+

+

+

Довідки,оперативні наради при

директору

8.

Співбесіди з попередження дитячого травматизму

+

+

+

+

Інформація класних керівників

9.

Стан роботи з профілактики правопорушень,

дитячої злочинності

+

+

Довідки, наказ

10.

Військово-патріотичне виховання

+

+

Наказ

11.

Організація гарячого харчування учнів

+

+

+

+

+

+

+

+

+

Звіти

12.

Організований порядок закінчення навчального року:

  • Класні журнали
  • Особові справи
  • Документи про початкову освіту

+

+

+

+

+

+

Накази, наради при директору, педрада

13.

Контроль за відвідуванням навчальних занять учнями школи

+

+

+

+

+

+

+

+

+

Інформації, наказ, нарада при директору

14.

Виконання Законів «  Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства»

+

+

Інформації, нарада при директору

15.

Виконання Закону «Про звернення громадян»

+

+

+

+

нарада при директору

16.

Свято Першого дзвоника

+

Сценарій

17.

Свято Останнього дзвоника

+

Сценарій

18.

Канікули у навчальному закладі

+

+

+

План,НД

19.

Списки дітей пільгового контингенту

+

+

+

Списки, база даних

20.

Новорічні та Різдвяні свята

+

+

Сценарій

21.

Свято 8 Березня

+

Сценарій

22.

День працівників освіти

+

Сценарій

23.

Безпека життєдіяльності. Охорона праці в школі.

+

+

+

Інформація, папка «Охорона праці»

24.

Правила дорожнього руху

+

+

+

Довідка,класні години,практичні заняття,вікторина

25.

Етика поведінки учнів(профілактика тютюнопаління, культура користування мобільним телефоном)

+

+

+

Наказ

26.

Звіт директора школи

+

Інформація, НД

27.

Профілактика шкідливих звичок

+

+

+

Інформація,НД

28.

Виконання навчального плану 2022-2023 навчального року

+

Наказ

29.

Виконання річного плану

+

Аналітичні матеріали

30.

Чергування вчителів по школі

+

+

+

+

+

+

+

+

+

+

Графіки чергувань,НД

Додаток № 9

План

роботи  з питань формування негативного ставлення, запобігання  та виявлення корупції 

на 2024/2025 навчальний рік

з/п

Заплановані заходи

Термін виконання

Відповідальні за виконання

Примітка

  1. 1

Проводити роз’яснювальну роботу серед працівників  школи щодо заборон і обмежень, установлених антикорупційним законодавством, та відповідальності за корупційні правопорушення; обговорення в колективах випадків притягнення до відповідальності за фактами корупції

Постійно

Забезпечувати виконання правил етичної поведінки особами, уповноваженими на виконання функції держави

Постійно

Директор

 Проводити аналіз скарг і звернень фізичних та юридичних осіб стосовно порушення вимог антикорупційного законодавства

Постійно

Адміністрація

Надання допомоги з питань:

  • організації виконання нормативних актів, які регламентують протидію корупції, у тому числі: планування цієї роботи, здійснення контролю за реалізацією запланованих заходів;

  • організації роботи щодо попередження порушень антикорупційного законодавства, своєчасності реагування на факти порушень та відповідності вимогам чинних нормативних актів.

Постійно

Директор

Здійснювати контроль за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів

Постійно

 Директор

Продовжити роботу по впровадженню механізму зворотного зв’язку з громадськістю щодо повідомлень про факти корупційних правопорушень у галузі освіти

Постійно

Директор

Забезпечити висвітлення інформації щодо вимог антикорупційного законодавства на офіційному веб-сайті школи

Протягом року

Здійснювати постійний контроль за цільовим використанням бюджетних коштів, збереження майна

Постійно

Проведення аналізу та організація постійного контролю за практичною реалізацією та застосуванням Закону України «Про доступ до публічної інформації»

постійно

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.